Candy o Villas: Podniecali się, że umarła

Powiedziała prawdę o Facebooku?

Śmierć Violetty Villas była zaskoczeniem dla wszystkich. Nawet dla jej najbliższych. Diwa odeszła niespodziewanie. To smutne wydarzenie wywołało lawinę wpisów na popularnym Facebooku. Ludzie przesyłali sobie linki z informacją o śmierci artystki, wrzucali archiwalne zdjęcia gwiazdy czy dzielili się swoimi przemyśleniami.

Wokalistka Candy nie miała zamiaru przepłakać całej nocy. A nawet uronić jednej łzy. Wręcz przeciwnie. Zażartowała, że może otrzyma w spadku po Villas koty i psy. Odważnie, może nawet nie na miejscu. Wyjaśniła w programie "Golonko Gwiazd", o co tak naprawdę chodziło:

To był żart, może nawet niesmaczny - mówiła Candy podczas wywiadu. - Strasznie zdenerwowało mnie to, że ludzie nie słuchają takiej muzyki, jaką robiła Violetta Villas. Raptem jednak zaczęli wszyscy pisać, że nie żyje. Przepraszam, czy oni w ogóle znają jakąkolwiek jej piosenkę? A wszyscy zaczęli się na Facebooku tym podniecać. Dlatego mnie to tak zdenerwowało.

 

 

 

 

 

Ma rację?

Buka

Zobacz także:

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 2

Lans! Dwa stroje w jeden wieczór

Madox, Strunin, Candy Girl - "gwiazdy" na imprezie MTV

Więcej o:
Komentarze (21)
Candy o Villas: Podniecali się, że umarła
Zaloguj się
 • ctasek

  Oceniono 4 razy 4

  Może i jest trochę racji w tym co mówi Candy, ale nie powinno się mówić w sposób obrażający , osoby składające hołd zmarłej artystce .

 • marcelito

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejna ekspedientka osiedlowego warzywniaka robi za gwiazdę na Plotku. Golonko - żenujący pajacu mógłbyś się w końcu trochę ogarnąć.

 • lyga81

  Oceniono 3 razy 3

  Villas była przynajmniej gwiazdą wielkoformatową a Candy.... no cóż żenada.....

 • ichi51e

  Oceniono 2 razy 2

  no ale wszyscy znaja piosenki Villas - List do Matki? (co Kulawik tez spiewala) I znana byla jako fenomen... A Candy hmmm.... jakos nic nie przychodzi do glowy....

 • krzepki_harry

  Oceniono 2 razy 2

  Ja piosenek Villas znam przynajmniej kilka, choć nie słucham takiej muzy z płyt czy empetrójki... a ta Candy... kto to w ogóle jest? Jakby umarła, nawet bym nie widział o kogo chodzi... choć oczywiście przykro by mi było ze względu na jej bliskich, których zapewne ma.

 • sprawiedliwy

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież wiele artystek dogęszcza sobie włosy i nikt się temu nie dziwi.

 • beer

  Oceniono 1 raz 1

  Tej dziewczynie, o pseudonimie kojarzącym mi się z pralką,na pewno nie grozi takie zainteresowanie jak Villas,ani przed,ani po ...

 • kayamoko

  Oceniono 1 raz 1

  Candy nigdy nie zrozumie kim była Villas bo Candy jest tania i wulgarna. Z drugiej jednak strony zawsze tak jest w przypadku ,,celeb stars,, ( M.Jacksona, H.Ledgera, Villas)-że podniecają się ludzie po śmierci i piszą kim to ta osoba nie była itd. Ja nawetsłyszałam że Lepper był zwolennikiem pokoju i wilekim człowiekie.

 • gosia197914

  Oceniono 1 raz 1

  candy- celebrytka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX