Polska Angelina Jolie aresztowana za narkotyki!

A to ci heca!

To się porobiło! Polska Angelina Jolie została zatrzymana przez policję w gminie Andrespol. Agnieszkę O. wydał własny chłopak, a właściwie chyba już były chłopak.

W piątek około godziny 20 do komendy w Koluszkach zadzwonił mężczyzna z prośbą o interwencję z powodu awantury przed jego domem. 29-letnia Agnieszka O. została wyproszona z jego domu, ale krzyczała przed bramką i nie chciała opuścić posesji. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i wylegitymowali panią Agnieszkę O. Okazało się, że od września jest poszukiwana listem gończym. Twierdziła, że nic o tym nie wie i była zaskoczono - przynajmniej tak się tłumaczyła. Była trzeźwa i nie stawiała oporu - powiedziała nam rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach, Anna Cieślik.

Akcja jak z filmu. Nasza polska Angelinę ścigano za udzielanie narkotyków. Tak, tak, nie sprzedawanie, ale po prostu rozdawanie. Sąd w Poznaniu skazał celebrytkę kilka miesięcy temu na cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Złamała warunki zawieszenia, a 22 września wydano list gończy, gdyż sąd nie mógł ustalić, gdzie jest.

Agnieszka O. spędziła noc w izbie zatrzymań na komendzie w Koluszkach, a następnego dnia została przewieziona do aresztu śledczego w Łodzi, mieszczącego się przy ul. Beskidzkiej dodała Anna Cieślik.

Ale żeby było ciekawiej, Agnieszka O. została zatrzymana razem z widoczną na zdjęciu małpką, nomen omen o imieniu Angie.

Nikt z rodziny i znajomych nie chciał podjąć się opieki nad małpką. W końcu znaleziono dla niej miejsce w hotelu dla zwierząt w Łodzi - mówi Anna Cieślik.

Uff, małpka jest bezpieczna. Teraz czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Agnieszka Orzechowska, polska Angelina Jolie

Ena

Zobacz także:

Sprawa rozwodowa Zelta odroczona. ZNOWU!

Gdzie znani i bogaci balowali w weekend

Jolanta Rutowicz i Chris - historia ich miłości