Anja Rubik pokazała mamę i siostrę

Rodzinna sesja w "Gali".
Anja Rubik pokazała mamę i siostrę W najnowszym numerze "Gali" z okładki uśmiecha się modelka z mamą i siostrą W najnowszym, grudniowym numerze "Gali" z okładki pisma uśmiecha się Anja Rubik w towarzystwie dwóch tajemniczych pań. Kim są? To mama i siostra sławnej modelki W najnowszym numerze "Gali" z okładki uśmiecha się Anja Rubik w towarzystwie dwóch tajemniczych pań. Kim są? To mama i siostra sławnej modelki. Mama, Ewa Rubik, i siostra, Joanna Matuszczyk, spotkały się z Anją w Warszawie. Żeby się sobą nacieszyć, miały niecałą dobę. One przyjechały specjalnie z Częstochowy, Rubik prosto z Paryża. Dla nich każda chwila spędzona razem jest cenna. Dlaczego? - Nie wyobrażam sobie świąt bez mojej rodziny. Ponieważ mieszkaliśmy długo za granicą, często się przeprowadzaliśmy. Kiedy tęsknię, to nie za konkretnym miejscem, tylko za najbliższymi: moimi rodzicami, moją siostrą i jej synkiem. Dla mnie dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Nieistotne, w jakim mieście, w jakim kraju - tłumaczy Anja Rubik w "Gali". Dla wyjaśnienia. Mama Anji Rubik to na zdjęciu ta z lewej (ma rude włosy), a siostra z prawej (ta brunetka).

W najnowszym numerze "Gali" z okładki uśmiecha się Anja Rubik w towarzystwie dwóch tajemniczych pań. Kim są? To mama i siostra sławnej modelki.

Mama, Ewa Rubik i siostra, Joanna Matuszczyk, spotkały się z Anją w Warszawie. Żeby się sobą nacieszyć, miały niecałą dobę. One przyjechały specjalnie z Częstochowy, Rubik prosto z Paryża. Dla nich każda chwila spędzona razem jest cenna. Dlaczego?

Nie wyobrażam sobie świąt bez mojej rodziny. Ponieważ mieszkaliśmy długo za granicą, często się przeprowadzaliśmy. Kiedy tęsknię, to nie za konkretnym miejscem, tylko za najbliższymi: moimi rodzicami, moją siostrą i jej synkiem. Dla mnie dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Nieistotne, w jakim mieście, w jakim kraju - tłumaczy Anja Rubik w "Gali".

Dla wyjaśnienia. Mama Anji Rubik to na zdjęciu ta z lewej (ma rude włosy), a siostra z prawej (ta brunetka).

Buka

Zobacz także:

Czyj to stanik? QUIZ

Zdjęcie dnia! O czym myśli Anja Rubik?

Krupa vs. Rubik - która wyglądała lepiej?