Miley Cyrus dorasta! Ale ma dekolt!

Eksponuje piersi na czerwonym dywanie.
Miley Cyrus dorasta! Eksponuje dekolt na czerwonym dywanie. Miley Cyrus i jej chłopak Liam Hemsworth pojawili się w Los Angeles na gali CNN. Uwagę zwróciła przede wszystkim wydekoltowana suknia gwiazdki. O upływie lat najlepiej przekonać się można, patrząc na dorastające dzieci. Jeśli nie własne, to na dzieci show-biznesu. Nie dość, że złoty chłopiec Ameryki Justin Bieber zapuścił wąsy, to teraz sztandarowa gwiazda wytwórni Disneya pokazuje piersi!!! Miley Cyrus i jej chłopak Liam Hemsworth pojawili się w Los Angeles na gali CNN. 19-letnia Cyrus miała na sobie długą, jasnożółtą suknię. Największą uwagę przykuwał jednak jej głęboki, odważny dekolt, eksponujący całkiem pokaźny (jak na szczupłą nastolatkę) biust. Czyżby Cyrus naprawdę próbowała zerwać z wizerunkiem dziecięcej idolki? Być może wybierając tak odważne kreacje zamierza podbić "dorosły" rynek Hollywood. A to byłaby nieodżałowana strata dla wszystkich gimnazjalistów.

O upływie lat najlepiej przekonać się można, patrząc na dorastające dzieci. Jeśli nie własne, to na dzieci show-biznesu. Nie dość, że złoty chłopiec Ameryki, Justin Bieber, zapuścił wąsy, to teraz sztandarowa gwiazda wytwórni Disneya  pokazuje piersi!!!

Miley Cyrus i jej chłopak, Liam Hemsworth, pojawili się w Los Angeles na gali CNN. 19-letnia Cyrus miała na sobie długą, jasnożółtą suknię. Największą uwagę przykuwał jednak jej głęboki, odważny dekolt, eksponujący całkiem pokaźny (jak na szczupłą nastolatkę) biust.

Czyżby Cyrus naprawdę próbowała zerwać z wizerunkiem dziecięcej idolki? Być może wybierając tak odważne kreacje zamierza podbić "dorosły" rynek Hollywood. A to byłaby nieodżałowana strata dla wszystkich gimnazjalistów.

Dec. 11, 2011 - Los Angeles, California, U.S. - MILEY CYRUS & LIAM HEMSWORTH arrives for the CNN Heroes: All-Star Tribute 2011 at the Shrine Auditorium. (Credit Image: ? Lisa O'Connor/ZUMAPRESS.com)

dedere

Zobacz także:

Kasia i Małgorzata Tusk śledzone na bazarku!

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 7

Niewygodne anegdoty z życia gwiazd