Tragiczne wydarzenie na imprezie Olbrychskiego

Smutny finał zabawy.

Benefis Daniela Olbrychskiego, który niedawno zagrał u boku Angeliny Jolie w filmie "Salt" zgromadził wiele osobistości ze świata sztuki i kultury takich jak: Maja Komorowska, Grażyna Szapołowska, Agnieszka Krukówna, Olga Lipińska czy Grażyna Torbicka.

Nie zabrakło również prezydenta Bronisława Komorowski z żoną Anną oraz premiera Donalda Tuska z żoną Małgorzatą.

Aktor tego wieczoru zagrał na scenie razem z Dorotą Segdą w spektaklu "Po drodze do Madison". Po spektaklu, na scenie Teatru 6. Piętro odbył się benefis, na którym wszyscy przyjaciele Olbrychskiego składali życzenia i gratulacje.

Andrzej Wajda podarował Olbrychskiemu własnoręcznie namalowaną akwarelę.

Po części oficjalnej, jak podaje portal Plejada.pl, Krzysztof Jasiński, który prowadził Jubileusz zaprosił na scenę bokserów z którymi przyjaźni się Olbrychski. Z okazji benefisu podarowali mu swoje rękawice bokserskie i medale olimpijskie. Nie zabrakło wśród nich dwukrotnego mistrza olimpijskiego - Jerzego Kuleja, który wręczył mu swój złoty medal zdobyty w Meksyku. Gdy tylko wymienili się uściskami, nagle Kulej zasłabł i upadł na scenie.

Po chwili na scenie pojawił się mąż Grażyny Torbickiej, który jest z zawodu kardiologiem.

Ten incydent rozproszył wszystkich gości, którzy nie mieli już nastroju na uczestniczenie w bankiecie. Kuleja zabrało pogotowie.

Platinium

Zobacz także:
Jak wyglądała Mielcarz w finale, a jak na afterku. I jak się bawiła
Nowa rodzina Kaczyńskich w show-biznesie!
Domy gwiazd od środka cz.2