Jusis i Wieczorkowskiego łączył burzliwy związek

Miłość do aktora była pełna skrajnych emocji.
Jusis miała romans z Wieczorkowskim Miłość do aktora była pełna skrajnych emocji. "Życie na gorąco" przypomina romans Reni Jusis z aktorem Jankiem Wieczorkowskim. Był on bardzo burzliwy. Para rozstawała się i wracała do siebie wiele razy. Prawdziwy artysta musi być egoistą i stawiać siebie ponad wszystkie relacje. Przynajmniej dopóki nie traci na tym korzyści. Choć Reni Jusis cieszy się obecnie drugim dzieckiem z małżeństwa z Tomkiem Makowieckim, wokalistka sporo czasu poświęciła związkom m.in.: z Maćkiem Zielińskim (m.in: menedżer, dyrektor promocji Radia Eska) czy Michałem Przytułą (realizator dźwięku i menedżer artystki). Jak przypomina "Życie na gorąco" do tej listy trzeba koniecznie dopisać romans piosenkarki z 39 letnim aktorem Jankiem Wieczorkowskim. Znajomi gwiazdy twierdzą, że był to jeden z bardziej charakternych związków w jej życiu. Jusis szukała stabilizacji, Wieczorkowski stawiał na spontaniczność. Rozstawali się i wracali do siebie wiele razy. Ostatecznie ich związek nie przetrwał. Ciekawe, czy za sobą tęsknią...

Prawdziwy artysta musi być egoistą i stawiać siebie ponad wszystkie relacje. Przynajmniej dopóki nie traci na tym korzyści.

Choć Reni Jusis cieszy się obecnie drugim dzieckiem z małżeństwa z Tomkiem Makowieckim, wokalistka sporo czasu poświęciła związkom m.in.: z Maćkiem Zielińskim (m.in: manager, dyrektor promocji Radia Eska) czy Michałem Przytułą (realizator dźwięku i menadżer artystki).

Jak przypomina "Życie na gorąco" do tej listy trzeba koniecznie dopisać romans piosenkarki z 39 letnim aktorem, Jankiem Wieczorkowskim.

Znajomi gwiazdy twierdzą, że był to jeden z bardziej charakternych związków w jej życiu. Jusis szukała stabilizacji, Wieczorkowski stawiał na spontaniczność. Rozstawali się i wracali do siebie wiele razy. Ostatecznie ich związek nie przetrwał.

Myślicie, że tęsknią za sobą?

Platinium

Zobacz także:
Nergal i Wodzianka - razem, a jednak osobno
Wybierz imię dla córeczki Anny Muchy
Finał "The Voice of Poland" - relacja na żywo