Co łączy Kożuchowską i Kuleszę?

Coś rzadkiego w show-biznesie.
Aktorska przyjaźń Co łączy Kożuchowską i Kuleszę? Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza przyjaźnią się od czasów studiów w warszawskiej szkole teatralnej. Były wówczas współlokatorkami. Małgorzata Kożuchowska przeżywa bardzo dobry okres w swoim życiu. Aktorka dostaje wciąż nowe role, a związek z o dziewięć lat od siebie młodszym dziennikarzem ma się znakomicie. Ale chyba nie miłość, a przyjaźń uważa za największą i ponadczasową wartość. O wyjątkowej przyjaźni Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kulesza jeszcze z czasów studiów rozpisuje się magazyn "Świat i ludzie". Wyjątkowa, bo jak wiemy, środowisko show-biznesu jest niezwykle zawistne. Na tym samym roku studiów w warszawskiej szkole teatralnej uczyli się: Bartek Opania, Ania Samusionek czy Dominika Ostałowska, ale z Agatą Kuleszą Kożuchowska miała najlepszy kontakt od samego początku. Razem się uczyły do egzaminów, i wychodziły na imprezy. Były też współlokatorkami. Nawet po studiach obydwie dostały angaż w tym samym miejscu - w Teatrze Dramatycznym. Teraz trudniej im się spotkać ale przyjaźń dalej trwa. To właśnie Agata Kulesza była najważniejszym gościem na 40. urodzinach Kożuchowskiej - podaje tygodnik. Przyjaciółka pomaga jej także urządzić dom.

Małgorzata Kożuchowska przeżywa teraz w swoim życiu prawdziwą "Belle époque". Aktorka dostaje wciąż nowe role, a związek z o dziewięć lat od siebie młodszym dziennikarzem uważa za prawdziwe przeznaczenie. Ale chyba nie miłość a przyjaźń uważa za największą i ponadczasową wartość.

O wyjątkowej przyjaźni Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kulesza jeszcze z czasów studiów rozpisuje się magazyn "Świat i ludzie". Wyjątkowa, bo jak wiemy środowisko show-biznesu jest niezwykle zawistne.

Na tym samym roku studiów w warszawskiej szkole teatralnej uczyli się: Bartek Opania, Ania Samusionek czy Dominika Ostałowska, ale z Agatą Kuleszą, Kożuchowska miała najlepszy kontakt od samego początku. Razem się uczyły do egzaminów i wychodziły na imprezy. Były też współlokatorkami.

Nawet po studiach obydwie dostały angaż w tym samym miejscu - w Teatrze Dramatycznym.  Teraz trudniej im się spotkać ale przyjaźń dalej trwa. To właśnie Agata Kulesza była najważniejszym gościem na 40 urodzinach Kożuchowskiej, podaje tygodnik. Przyjaciółka także pomaga jej urządzić dom.

Tak na marginesie, pamiętacie piosenkę Kasi Groniec "Przyjaciółki"?

Platinium

Zobacz także:

Garou przyleciał do Polski
Zjawiskowa modelka, znana z romansu z Berlusconim, pokazała pupę
Doda doczekała się platynowej płyty