Nowa rodzina Kaczyńskich w show-biznesie!

Rodzice Topmodelki o jej wygranej.
Nowa rodzina Kaczyńskich Rodzice Olgi Kaczyńskiej wypowiedzieli się o jej wygranej w "Top model". Olga Kaczyńska, laureatka II edycji "Top model. Zostań modelką", pojawiła się w "Dzień dobry TVN" z rodzicami, którzy są przekonani o dalszych sukcesach córki. Nazwisko "Kaczyńscy" zna każdy. Choć skojarzenia z nim mogą być różne, jednego nie sposób dorzucić: "rodzina". I nagle w naszym polskim życiu publicznym pojawiają się nowi Kaczyńscy. I tak jak "poprzednicy" mówią o wartościach rodzinnych! Olga Kaczyńska, laureatka II edycji "Top model. Zostań modelką", pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN" z rodzicami - Jolantą i Romanem. - Nawet jak Olga będzie na końcu świata, to będzie z nami, a my z nią - deklarowała mama Olgi w "Dzień dobry TVN". - Świat jest tak mały przez komunikację typu Facebook i internet, że nie ma z tym problemu, będziemy zawsze z nią. A obaw co do tego, że będzie jej się wiodło, nie mam - dodał jej tata. Dumni rodzice są przekonani o dalszych sukcesach córki - między innymi ponieważ dobrze ją wychowali. Powiedzieli też, że wygrana Olgi nie była dla nich żadnym zaskoczeniem - spodziewali się jej. Trzeba jednak przyznać, że sami Jolanta i Roman Kaczyńscy bardzo dobrze czują się przed kamerami. Może przy okazji również oni zagoszczą na salonach? Kaczyńskich nigdy za wiele. Witajcie!

Nazwisko "Kaczyńscy" zna każdy. Choć skojarzenia z nim mogą być różne, jednego nie sposób odrzucić: "rodzina". I nagle w naszym polskim życiu publicznym pojawiają się nowi Kaczyńscy. I tak jak "poprzednicy" mówią o wartościach rodzinnych!

Olga Kaczyńska, laureatka II edycji "Top model. Zostań modelką", pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN" z rodzicami - Jolantą i Romanem.

Nawet jak Olga będzie na końcu świata, to będzie z nami, a my z nią - deklarowała mama Olgi w "Dzień dobry TVN".
Świat jest tak mały przez komunikację typu Facebook i Internet, że nie ma z tym problemu, będziemy zawsze z nią. A obaw co do tego, że będzie jej się wiodło, nie mam. - dodał jej tata.

Dumni rodzice są przekonani o dalszych sukcesach córki - między innymi ponieważ dobrze ją wychowali. Powiedzieli też, że wygrana Olgi nie była dla nich żadnym zaskoczeniem - spodziewali się jej.

Trzeba jednak przyznać, że sami Jolanta i Roman Kaczyńscy bardzo dobrze czują się przed kamerami. Może przy okazji również oni zagoszczą na salonach? Kaczyńskich nigdy za wiele. Witajcie!

Roman Kaczyński, Jolanta Kaczyńska

Olga Kaczyńska, Top Model. Zostań modelką

dedere

 

Zobacz także:

Wnętrza domów gwiazd cz.2

DAMIAN UKEJE zwycięzcą "The Voice of Poland"!

Finalistki w obłędnie drogich sukniach od projektanta gwiazd