Córka Michaela Jacksona zagra w filmie

Przekonała do tego babcię.
Córka Michaela Jacksona aktorką Paris Jackson zagra w filmie 13-letnia córka Michaela Jacksona ma zagrać w filmie "Lundon's Bridge and the Three Keys" 13-letnia córka Michaela Jacksona najwyraźniej odziedziczyła po ojcu zamiłowanie do pracy w show-biznesie. Już niedługo przekonany się, czy jest równie utalentowana, czy chodzi o zwyczajny zabieg marketingowy mający na celu przyciągnięcie widzów do kin. Ponoć rodzina nie chciała się zgodzić, by dziewczynka angażowała się w pracę nad filmem "Lundon's Bridge and the Three Keys", jednak Paris postawiła na swoim. Od śmierci Michaela prawną opiekunką dziewczynki jest jej babcia.

13-letnia córka Michaela Jacksona najwyraźniej odziedziczyła po ojcu zamiłowanie do pracy w show-biznesie. Już niedługo przekonany się o tym, czy jest nie mniej utalentowana, czy chodzi o zwyczajny zabieg marketingowy mający na celu przyciągnięcie widzów do kin.

Michael Jackson's daughter Paris accepts the Lifetime Achievement award on behalf of her father at the Grammy Awards on Sunday, Jan. 31, 2010, in Los Angeles.  (AP Photo/Matt Sayles)

Ponoć rodzina Paris nie chciała się zgodzić, by córka Michaela angażowała się w pracę nad filmem "Lundon's Bridge and the Three Keys", jednak dziewczyna postawiła na swoim. Ostateczne zdanie co do wyborów Paris ma jej babcia, która jest jej prawną opiekunką.

Nie minął miesiąc od kiedy media poinformowały o skazaniu przez sąd w Los Angeles na 4 lata lekarza Michaela Jacksona, obarczając go winą za "nieumyślne zabójstwo".

Myślicie, że Paris jest teraz gotowa na rozpoczęcie kariery w show-biznesie?

Paris Jackson, left, Prince Michael Jackson I and Prince Michael Jackson II on stage during the memorial service for Michael Jackson at the Staples Center in Los Angeles, Tuesday, July 7, 2009. (AP Photo/Mark J. Terrill, Pool)

Paris Jackson i Prince Michael Jackson I

??NATIONAL PHOTO GROUP  Prince, Paris and Blanket spend time poolside at their resort with their cousins including Jaafar and Jermajesty.  Job: 062410J7  Non-Exclusive June 24th, 2010 Maui, HI  NPG.com

 

Platinium

Zobacz także:

Golcowie pod ostrzałem paparazzi

Olga Kaczyńska oszukała widzów?

Chłopak aktorki "M jak miłość" ma żonę i trójkę dzieci!

Więcej o: