W końcu: Michał Szpak wydaje płytę!

Celebryta wraca do muzyki.
Michał Szpak wydaje płytę W końcu: Celebryta wraca do muzyki. W końcu: Michał Szpak wydaje płytę. 13 grudnia premierę będzie miał mini-album, a już w przyszłym roku - cała płyta. Płyta nosi tajemniczy tytuł "XI". Miał zrewolucjonizować polską muzykę rozrywkową, a wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami". Najbardziej kontrowersyjny uczestnik "X Factor", wreszcie zajął się promowaniem własnej twórczości. Wygląda na to, że po lawinie krytyki za udział w tanecznym show, młody artysta wziął się do pracy. 13 grudnia premierę będzie miał mini-album, a już w przyszłym roku - cała płyta. Do sieci wyciekła okładka. Michał Szpak rozczarowuje - okładka jak okładka. Zdecydowanie brakuje nam kontrowersji, do których Michał nas przyzwyczaił. Goła klata nie robi już takiego wrażenia jak 10 lat temu. Płyta nosi tajemniczy tytuł "XI". Zawierać będzie 5 nowych kompozycji, śpiewanych po polsku. Produkcją zajął się m.in. Łukasz Targosz, który odpowiada za ostatnie muzyczne poczynania Dody. Trzeba przyznać, że Doda wysoko podniosła poprzeczkę debiutującemu koledze z branży...

Miał zrewolucjonizować polską muzykę rozrywkową,a wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami". Najbardziej kontrowersyjny uczestnik "X Factor", wreszcie zajął się promowaniem własnej twórczości. Wygląda na to, że po lawinie krytyki za udział w tanecznym show, młody artysta wziął się do pracy. 13 grudnia premierę będzie miał mini-album, a już w przyszłym roku - cała płyta.

Do sieci wyciekła okładka. Michał Szpak rozczarowuje - okładka jak okładka. Zdecydowanie brakuje nam kontrowersji, do których Michał nas przyzwyczaił. Goła klata nie robi już takiego wrażenia jak 10 lat temu.

Płyta nosi tajemniczy tytuł "XI". Zawierać będzie 5 nowych kompozycji, śpiewanych po polsku. Produkcją zajął się m.in. Łukasz Targosz, który odpowiada za ostatnie muzyczne poczynania Dody.

Michał Szpak, XI, nowa płyta Michała Szpaka, okładka płyty Michała Szpaka

Dla przypomnienia - jedna z okładek ostatniej płyty Dody. Trzeba przyznać, że wysoko podniosła poprzeczkę debiutującemu koledze z branży...

Doda, Penis, Seven temtations

 

Blue

Zobacz także:

Łozo z wąsem. Pozazdrościł Nergalowi?

Sławni panowie w damskich ciuszkach

Która z finalistek wygra "Top Model"?