Nergal znowu jedzie po katolikach

Nie ma litości.
Nergal znowu jedzie po katolikach Nie ma litości. W ostatnim odcinku "TVoP" Nergal napisał na kartce: "Ech, ci katolicy..." i celowo pokazał Piaskowi tak, żeby uchwyciły to też kamery. Adama Darskiego już dawno odżegnano od czci i wiary. Przypisuje mu się satanizm i zło każdej innej proweniencji, a wszystko to w imię tradycyjnych wartości i wiary słusznej jedynie. Sam zdaje się być bardzo rozbawiony tym, co dzieje się wokół jego osoby i choć od dawna nie atakuje "wartości", sarkastycznych komentarzy pod adresem katolików nie szczędzi. Fakt.pl donosi, że w ostatnim odcinku "The Voice of Poland" Nergal swój komentarz: "Ech, ci katolicy..." napisał na kartce i pokazał Andrzejowi Piasecznemu. Miało być niby ukradkiem, ale Darski nie jest głupi, wiedział, że jest w telewizyjnym studiu i oczywiście liczył na to, że uchwycą to kamery. Nie przeliczył się. Już sobie wyobrażamy, co się dzieje na te wieści w głowie prezesa Juliusza Brauna i jak wzrasta nienawiść wobec Nergala wśród niektórych katolików. Zaniepokojonych uspokajamy, nienawiść wobec Nergala jest katolicka, więc jak najbardziej w Polsce dozwolona.

Adam Darski został odżegnany od czci i wiary już dawno. Przypisuje mu się satanizm i zło wszelakie, wszystko w imię tradycyjnych wartości i wiary słusznej jedynie. Sam zdaje się być bardzo rozbawiony tym, co dzieje się wokół jego osoby i choć od dawna nie atakuje "wartości", sarkastycznych komentarzy pod adresem katolików nie szczędzi.

Fakt.pl donosi, że w ostatnim odcinku "The Voice of Poland" Nergal swój komentarz: "Ech, ci katolicy..." napisał na kartce i pokazał Andrzejowi Piasecznemu. Miało być niby ukradkiem, ale Darski nie jest głupi, wiedział, że jest w telewizyjnym studiu i oczywiście liczył na to, że uchwycą to kamery. Nie przeliczył się.

Już sobie wyobrażamy, co się dzieje na te wieści w głowie prezesa Juliusza Brauna i jak wzrasta nienawiść wobec Nergala wśród niektórych katolików. Zaniepokojonych uspokajamy, nienawiść wobec Nergala jest katolicka, więc jak najbardziej w Polsce dozwolona.

 

mart

nergal

 

Zobacz także:

Wąs Nergala gwiazdą odcinka

Nergal romansuje z Wodzianką! TO POTWIERDZONE!

Jak Nergal przechytrzył Wojewódzkiego