Manuela z "Big Brothera" wraca!

Manuela Michalak w nowej roli.
Manuela z "Big Brothera" wraca! Manuela Michalak (po mężu Jabłońska) postanowiła przypomnieć o sobie swoim fanom Manuela Michalak postanowiła przypomnieć o sobie fanom. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w powstającym właśnie teledysku do piosenki "Living without you" Manuela Michalak (po mężu Jabłońska) postanowiła przypomnieć o sobie swoim fanom. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w powstającym właśnie teledysku do piosenki "Living without you". Możemy was jednak uspokoić - Manuela nie będzie śpiewać! Piosenkę "Living without you" wykonuje Edith - wokalistka, która kilka lat temu wystąpiła w show "Twoja droga do gwiazd". Gwiazdy programów zdjętych z anteny TVN postanowiły więc połączyć siły. Wydawało się, że Michalak zrezygnowała już z podboju show-biznesu i skupiła się na handlu prawdziwymi włosami do przedłużania ("Gwiazdy Big Brother - życie 10 lat później"). Czy występ w teledysku to zapowiedź powrotu? Aż strach się bać.

Manuela Michalak (po mężu Jabłońska) postanowiła przypomnieć o sobie swoim fanom. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w powstającym właśnie teledysku do piosenki "Living without you".

Możemy was jednak uspokoić - Manuela nie będzie śpiewać! Piosenkę "Living without you" wykonuje Edith - wokalistka, która kilka lat temu wystąpiła w show "Twoja droga do gwiazd". Gwiazdy programów zdjętych z anteny TVN postanowiły więc połączyć siły.

Wydawało się, że Michalak zrezygnowała już z podboju show-biznesu i skupiła się na handlu prawdziwymi włosami do przedłużania ("Gwiazdy Big Brother - życie 10 lat później"). Czy występ w teledysku to zapowiedź powrotu? Aż strach się bać.

manuela michalak

dedere

Zobacz także:

Domy gwiazd od środka

Co wiesz o ciąży Anny Muchy?

Oni zrobili karierę przed 20-stką cz.1

Więcej o:
Komentarze (18)
Manuela z "Big Brothera" wraca!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  nieeee ja chce sie obudzic!!!!

 • cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Wiecie co mi się nie podoba w programach typu relity show? Że owe programy są po to by pozamykać kilkanaście osób w jednym domu po to by potem widzowie mogli na nich patrzeć jak na jakieś małpki w cyrku i rzucać im banany pod postacią sms-ów kto zrobił w danym tygodniu większe głupstwo. Ale nie to mnie wkurza, wkurza mnie, że potem tacy uczestnicy reality zamiast grzeczniutko wrócić do domu i cieszyć się z wygranej kasy, albo po prostu wrócić do normalnego życia, to oni próbują z siebie zrobić gwiazdy mimo, iż ewidentnie nie mają do niczego talentu. A pobędzie taka osoba kilkanaście tygodni przed kamerami i już jej się wydaje, że może sięgnąć gwiazd, zapominając przy tym, że wystąpić w reality show to mógłby każdy kto zgodziłby się robić z siebie głupka przed milionami widzów (Bo jak wiadomo takie coś najlepiej się sprzedaje), ale kariery w showbuissnesie już nie zrobi każdy, bo w przeciwieństwie do reality show do śpiewania, czy aktorstwa to trzeba mieć talent. I to mnie wkurza, że uczestnicy takich programów myślą, że występ w byle programie i gadanie o d***e maryni zrobi z nich prawdziwe gwiazdy.

 • armandoo

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo sympatyczna babeczka.

 • cornelius

  0

  Moim przeslaniem na Plotku jest odsysanie brzydactw od fajnych i pieknych ludzi.Manueli ZABRANIAM sie pokazywac gdziekolwiek.Chyba,ze zagrac chce ekspedientke w miesnym.Dziecki przestana jesc,a krowy dawac mleko,jak to zalosne brzydactwo zacznie sie znowu panoszyc na malym ekranie...Won!

 • cosma

  Oceniono 6 razy 0

  Manuela - baba z bazaru uuu !!!! i przekupa !!!! Proszę ,nie cofajmy - czasu !!!!

 • bjorn

  0

  Zabrzmialo co najmniej ja powrot Drakuli, ale chyba nie ma sie czego bac. Pojawi sie i zniknie. Nie ona pierwsz i ostatnia

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 0

  "Big Brother" startował w czasach, gdy nie było jeszcze w modzie bieganie po otwarciach sklepów w galeriach handlowych. Dzisiaj pewnie wszędzie uczestnicy byliby wszędzie. I nawet ciąże uczestniczek zostałyby zapewne zapisane na serwerach Plotka - ku pamięci przyszłych pokoleń.

 • seryja

  Oceniono 3 razy -1

  Wrzucam linka do teledysku o którym tutaj mowa...tzn. do making of.

  http://www.youtube.com/watch?v=oPon8WlzfM4

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX