Stachursky ma dziś kolokwium

Trzmamy kciuki!

Stachursky'emu, jak się okazuje, kariera wokalisty nie wystarcza. 44-letni muzyk poszedł na studia! Piosenkarz studiuje w Bielkso-Białej. Nie zdradził jednak na jakiej uczelni. Stachursky wrócił właśnie z trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych a już dziś ma... kolokwium! W "Dzień Dobry TVN" powiedział:

Muszę nadrobić zaległości w nauce. Dzisiaj jesteśmy w Bielsku-Białej gdzie studiuję Zarządzanie międzynarodowym systemem lichwiarskim. Dobre kadry w przyszłości, w tym zakresie, w którym ja studiuję, będą potrzebne artystom.
Na pytanie czy ma fory na uczelni, muzyk odpowiada:
Oj żadnych, ustaliliśmy, że jestem przede wszystkim studentem i muszę wypełniać wszystkie moje obowiązki i prawa, tak jak każdy inny.

Na pytanie czy ma fory na uczelni, muzyk odpowiada:

Oj żadnych! Ustaliliśmy, że jestem przede wszystkim studentem i muszę wypełniać wszystkie moje obowiązki i prawa, tak jak każdy inny.

Stachursky udowadnia, że nigdy nie jest za późno, żeby realizować swoje plany. Trzymamy kciuki za kolokwium! ;)

Rudy

Zobacz także:
Gwiazda Playboya przyjedzie do Polski
Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?
Tego wolelibyście o gwiazdach nie wiedzieć!

Więcej o:
Komentarze (11)
Stachursky ma dziś kolokwium
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 9 razy 5

  z pomoca mocy kosmicznej za miesiac bedzie doktorem..

 • baba_jaga

  Oceniono 4 razy 2

  A za tydzień dowiemy się że już jest magistrem :P

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Wydarzenie tygodnia: kolos na prywatnej uczelni. Ahahahahahahahahahaha. W tym kraju co druga pipidówa ma wyższą uczelnię, a nazwa wykształcenia, czyli wyższe, znaczy już naprawdę niewiele. Chce się krzyknąć: komuno wróć.

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  Spokojnie! On się dosko czuje, więc wszystko kapuje!!! ;)

 • opetany

  Oceniono 3 razy 1

  Lepiej późno niż wcale, większość muzyków w tym kraju jest bez jakiegokolwiek wykształcenia, bo jak sami często mówią 'porywa mnie pasja muzyki, więc po co mi studia!'. Idiotyzm.

 • vipplotunio

  0

  jak się nie ma koncertów bo nikt tego już nie słucha to trzeba zrobić coś innego aby się ludziom przypomnieć ale trudna była ta decyzja na temat tego niusika ciekawe czy to wymyśliła jakaś osoba po studiach czy tylko jego menago proste działania jak budowa cepa.

 • oojtam_oojtam

  0

  Ajć, gadacie, a nie wiecie...
  Jacek jest prawnikiem i to nie od dziś. Widać poszedł na podyplomówkę i chwała mu za to :)
  No ale tu tylu "elokwentnych", którzy mogą pochwalić się swym wybitnym wykształceniem, że taki tam sobie śpiewający prawnik z paroma nagrodami i złotymi płytami to pikuś... heh...

 • girl123

  Oceniono 4 razy -2

  Hahahaahhaahahah
  Nawet mi sie nie chce czytać tego artykułu o tym idiocie ! Debil i burak totalny ! Karierę ma.... Ta a ma fanów w ogule??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX