Krupa nie przyznaje się do córki Lei

Nie chce uznać ojcostwa.

Dariusz Krupa, po rozwodzie z piosenkarką Edytą Górniak, związał się z modelką Izą Adamczyk. Spotykanie się z byłymi partnerkami na sali sądowej chyba tak weszło Krupie w krew, że menedżer gwiazd znów to zrobi. Tylko tym razem spotka się z Izą Adamczyk a nie Edytą Górniak. Jak czytamy w se.pl Krupa nie chce uznać 5-miesięcznej córki Lei, dlatego matka dziecka - Iza Adamczyk wytoczyła proces o ustalenie ojcostwa.

Krupa i Adamczyk zamieszkali razem w domu w Milanówku we wrześniu 2010 roku. Przez rok wszystko układało się dobrze. Kiedy muzyk dowiedział się, że Adamczyk jest w ciąży, ucieszył się. Wszystko zmieniło się, gdy dziecko przyszło na świat. Podobno Krupa w ogóle nie interesuje się teraz córką i nie chce uznać dziecka. W pozwie o ustalenie ojcostwa czytamy treść smsa, którego Krupa miał wysłać Adamczyk:

Nie chcę takiego życia, ani żadnych dzieci.

Wniosek o ustalenie ojcostwa wpłynął do Sądu Okręgowego w Poznaniu w listopadzie.

Najciekawsze w całej historii jest to, że włączyła się do niej Edyta Górniak! Artystka zapowiada, że pomoże Izie Adamczyk. Chce także aby Allanek poznał małą siostrzyczkę. Nie podlega dyskusji, że Górniak robi to z dobroci serca a nie z chęci zemsty na byłym mężu ;)

Rudy

Zobacz także:

Poznajcie menadżerów gwiazd cz.1

Dariusz Krupa rozstał się z seksowną Izą

Syn Górniak nie lubi się kąpać!