Krupa nie przyznaje się do córki Lei

Nie chce uznać ojcostwa.

Dariusz Krupa, po rozwodzie z piosenkarką Edytą Górniak, związał się z modelką Izą Adamczyk. Spotykanie się z byłymi partnerkami na sali sądowej chyba tak weszło Krupie w krew, że menedżer gwiazd znów to zrobi. Tylko tym razem spotka się z Izą Adamczyk a nie Edytą Górniak. Jak czytamy w se.pl Krupa nie chce uznać 5-miesięcznej córki Lei, dlatego matka dziecka - Iza Adamczyk wytoczyła proces o ustalenie ojcostwa.

Krupa i Adamczyk zamieszkali razem w domu w Milanówku we wrześniu 2010 roku. Przez rok wszystko układało się dobrze. Kiedy muzyk dowiedział się, że Adamczyk jest w ciąży, ucieszył się. Wszystko zmieniło się, gdy dziecko przyszło na świat. Podobno Krupa w ogóle nie interesuje się teraz córką i nie chce uznać dziecka. W pozwie o ustalenie ojcostwa czytamy treść smsa, którego Krupa miał wysłać Adamczyk:

Nie chcę takiego życia, ani żadnych dzieci.

Wniosek o ustalenie ojcostwa wpłynął do Sądu Okręgowego w Poznaniu w listopadzie.

Najciekawsze w całej historii jest to, że włączyła się do niej Edyta Górniak! Artystka zapowiada, że pomoże Izie Adamczyk. Chce także aby Allanek poznał małą siostrzyczkę. Nie podlega dyskusji, że Górniak robi to z dobroci serca a nie z chęci zemsty na byłym mężu ;)

Rudy

Zobacz także:

Poznajcie menadżerów gwiazd cz.1

Dariusz Krupa rozstał się z seksowną Izą

Syn Górniak nie lubi się kąpać!

Więcej o:
Komentarze (30)
Krupa nie przyznaje się do córki Lei
Zaloguj się
 • zgredek1

  Oceniono 13 razy 9

  I dobrze,że Edyta odeszla od Krupy i przestała go sponsorować. I tak za długo żerował na jej kasie. Gdyby Iza miała tyle pieniędzy co Edyta, to pewnie Krupa uznałby nawet nieswoje dziecko :P. Zrobił to niech płaci, frajer.

 • nkwd

  Oceniono 11 razy 7

  Materacem nie byłam,ale jeśli to prawda,to........delikatnie mówiąc,jest Pan sku............Panie Krupa.

 • kiciar

  Oceniono 6 razy 4

  Jak można być takim frajerem i najpierw zrobić dziecko a później się na nie wypiąć.

 • chmury

  Oceniono 4 razy 4

  ile razy na niego patrze to się zastanawiam co Edyta Górniak w nim widziała ,srodki odurzajace jej dawał czy co?Jesli chodzi o laskę to nie żal mi jej chciała klawego życia TO MA tym bardziej ,że juz jedno dziecko ma,widocznie zalezało jej na większej MEDIALNOŚĆI .MOŻNA BYĆ ZE SOBĄ I SIĘ PILNOWAĆ A NIE ZA WSZELKĄ CENĘ ,PEWNIE TO PIERWSZE DZIECKO TEZ Z KIMŚ Z MEDIÓW DLA ROZGŁOSU .OT ZWYKŁA ŁATWA PANIENKA Z NIEJ A KRUPIE SIĘ NIE DZIWIE

 • andrea

  Oceniono 5 razy 3

  Sensacja, skoro dostał nauczkę, to czemu u drugiej umoczył? Myślenie go bolało tak leciał na Adamczyk? Daj spokój, jeżeli to jego dziecko, to traci moją sympatię - raz na zawsze. Nie chce takiego życia? To mógł skoczyć do kiosku, wiadomo po co, antykoncepcja nie leży wyłącznie po stronie kobiety !!

 • tresor

  Oceniono 7 razy 3

  czoło to mu się na dupie kończy

 • dak

  Oceniono 3 razy 3

  "Kiedy muzyk dowiedział się, że Adamczyk jest w ciąży, ucieszył się." A Pudel napisał, że nie był z tego faktu zadowolony!!! Rudy, źle przepisałeś???

 • pampuch

  Oceniono 12 razy 2

  krupa to żałosna szmata, najpierw sączył kasę z edyty - darmozjad, muzyk i menager od siedmiu boleści....a teraz w końcu pokazał na co go stać!!! Edyta, brawo, że olałaś tego moczydupka!!! masz porządnego faceta, prawnika, a nie jakieś gó..., co na popularności żony jedzie... w dodatku brzydki jak ch...!!!

 • cosma

  Oceniono 6 razy 2

  Ciekawe dlaczego - córeczka mu się, nie podoba ??!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX