Polak zagrał w "Szpiegu"!

Nazywa się Tomasz Kowalski.

Polski aktor, Tomasz Kowalski wystąpił w filmie "Szpieg", w którym zagrał rosyjskiego szpiega Borysa. Kowalski wystąpił obok takich aktorów jak: Gary Oldman, Colin Firth i Tom Hardy.

Jak czytamy na wyborcza.pl:

Postać, którą gram jest w tej historii, dość ważna - mówi Kowalski. To rosyjski szpieg Borys. Borys to mężczyzna brutalny, cyniczny, gwałtowny. Kobiety traktuje źle, swoją żonę bije i zdradza.

Mimo że Kowalski spędził na planie tylko tydzień, to bardzo miło wspomina pracę na planie.

To był niezwykle emocjonujący czas pod względem twórczym, od samego początku. Ponadto poznałem wspaniałych ludzi. Pewnego dnia, gdy grałem, na planie pojawił się Gary Oldman, aby zobaczyć, jak pracujemy. Przywitał się ze mną, życzył powodzenia, poklepał mnie po ramieniu. Wspólne sceny w filmie miałem z kolei z Tomem Hardym. To było bardzo sympatyczne spotkanie i świetna aktorska współpraca. W jednej ze scen, w scenie miłosnej, grany przeze mnie bohater jest zupełnie nagi. Wymagało to ode mnie dużej odwagi. Przede wszystkim kreowanie postaci okrutnego Borysa oznaczało dla mnie jednak pracę na emocjach. Starałem się uczynić z tego mężczyzny postać jak najbardziej interesującą. Kreując ją, miałem założenie, że jest to typ samotnika, outsider.

Akcja thrillera rozgrywa się w latach 70. George Smiley (grany przez Gary'ego Oldmana) próbuje wśród pracowników brytyjskiego wywiadu zlokalizować podwójnego agenta.

Rudy

Zobacz także:

Gwiazda Playboya przyjedzie do Polski

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?

Tego wolelibyście o gwiazdach nie wiedzieć!

Więcej o:
Komentarze (7)
Polak zagrał w "Szpiegu"!
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 4 razy 4

  Ja pikolę , jaki muł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Epizody, epizody, epizody... Z tego robią sensację. Ale o tym, że Polacy są od kilku dobrych lat nominowani do Grammy - cisza. Co tam gawiedź obchodzi muzyka klasyczna czy jazz.

 • nkwd

  Oceniono 3 razy 3

  W usteczkach wylot jak trasa WZ,tramwajem można przejechać.

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  Napiszę chyba najbardziej wyczerpujący komentarz ze wszystkich moich wcześniejszych - to fajnie.

 • joasiiaa

  Oceniono 2 razy 2

  zazdroszczę mu, że poznał Gary'ego Oldmana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX