Justin Bieber ma w domu szlaban na wszystko!

Tak się kończą nieprzemyślane zakupy.
Bieber ma w domu szlaban na wszystko Piosenkarz kupił sobie samochód za 160 tysięcy dolarów. Jego matka była wściekła Justin Bieber podczas wizyty w Anglii zaszalał. Piosenkarz kupił sobie samochód za 160 tys. dolarów. Jego matka była wściekła, bo Bieber ma już dwa samochody. Justin Bieber ma na koncie miliony dolarów. Żeby za bardzo nimi nie szastał, konta strzeże jego mama i wypłaca mu co miesiąc kieszonkowe. Nastolatek ma chyba powoli tego dość. W czasie wizyty w Anglii wykorzystał duży dystans dzielący go od rodzicielki i kupił sobie samochód za 160 tysięcy dolarów! Nowa zabawka Biebera to range rover, wyposażony w system głośników za kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Karoseria pomalowana została przez znanego artystę na specjalne zamówienie Justina. Zaszalał! Ale nie z jego mamą takie numery. Pattie Mallette była wściekła. Dodajmy, że Justin ma już dwa samochody, cadillaca i ferrari, więc chyba nie potrzebował kolejnego. Przynajmniej na razie. Jego mama kierowała się podobną logiką. Zabroniła mu prowadzić samochód do czasu, aż skończy 18 lat. Chyba, że pod opieką osoby dorosłej. Nie może też chodzić na randki z Seleną. Mam zabroniła mu spotkań z ukochaną poza domem i dała szlaban na imprezy! Biedny Bieber. Ostatnio miał tyle stresów - chociażby afera z fanką, która twierdzi, że jest ojcem jej dziecka czy pojawienie się na jego twarzy wąsika... Musiał jakoś odreagować i zrobić wrażenie na dziewczynie, Selenie Gomez. A mama wszystko zepsuła.

17-letni piosenkarz ma na koncie miliony dolarów. Żeby za bardzo nimi nie szastał, konta strzeże jego mama i wypłaca mu co miesiąc kieszonkowe. Nastolatek ma chyba powoli tego dość. W czasie wizyty w Anglii wykorzystał duży dystans dzielący go od rodzicielki i kupił sobie samochód za 160 tysięcy dolarów! Nowa zabawka Biebera to range rover wyposażony w system głośników za kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Karoseria pomalowana została przez znanego artystę na specjalne zamówienie Justina. Zaszalał!

Ale nie z jego mamą takie numery. Pattie Mallette była wściekła. Dodajmy, że Justin ma już dwa samochody, cadillaca i ferrari, więc chyba nie potrzebował kolejnego. Przynajmniej na razie. Jego mama kierowała się podobną logiką. Zabroniła mu prowadzić samochód do czasu aż skończy 18 lat. Chyba, że pod opieką osoby dorosłej. Nie może też chodzić na randki z Seleną. Mam zabroniła mu spotkań z ukochaną poza domem i dała szlaban na imprezy!

Biedny Bieber. Ostatnio miał tyle stresów - chociażby afera z fanką, która twierdzi, że jest ojcem jej dziecka czy pojawienie się na jego twarzy wąsika... Musiał jakoś odreagować i zrobić wrażenie na dziewczynie, Selenie Gomez. A mama wszystko zepsuła.

Selena Gomez i Justin Bieber

Ena

Zobacz także:

Boże! U Biebera pojawił się wąsik!

Justin Bieber zrobił test na ojcostwo

Natasza Urbańska chce być jak Justin Bieber. Mamy dowód!