Skrzynecka zostaje w szpitalu

Dlaczego?
Skrzynecka zostaje w szpitalu Dziecko Kasi zamiast urodzić się w styczniu, przyszło na świat w listopadzie Córeczka Kasi Skrzyneckiej zamiast urodzić się w styczniu, przyszła na świat w listopadzie. Dlatego lekarze postanowili zatrzymać mamę i dziecko na obserwacji. Katarzyna Skrzynecka jest kolejną mamą wśród gwiazd. Na świat przyszła jej upragniona córka Alikia Ilia. Jej ciekawość świata była tak ogromna, że zamiast urodzić się w połowie stycznia, przyszła na świat w listopadzie. W związku z tym lekarze postanowili zatrzymać mamę i dziecko na obserwacji. Takie przynajmniej są plany. - Najprawdopodobniej Kasia będzie musiała zostać z córką w szpitalu, chociażby ze względu na potrzebę bliskości. Ale lekarze jeszcze nie podjęli decyzji - mówi Fakt.pl menedżerka Katarzyny Skrzyneckiej. Najbardziej ucierpi ojciec Aliki, Marcin Łapucki, który chce nacieszyć się córką. Musi niestety trochę poczekać. Na razie codziennie odwiedza Skrzynecką i córeczkę w warszawskiej klinice. Nosi kwiaty, prezenty i smakołyki.

Katarzyna Skrzynecka jest kolejną mamą wśród gwiazd. Na świat przyszła jej upragniona córka Alikia Ilia. Jej ciekawość świata była tak ogromna, że mała zamiast urodzić się w połowie stycznia, przyszła na świat w listopadzie. W związku z tym, lekarze postanowili zatrzymać mamę i dziecko na obserwacji. Takie przynajmniej są plany.

Najprawdopodobniej Kasia będzie musiała zostać z córką w szpitalu, chociażby ze względu na potrzebę bliskości. Ale lekarze jeszcze nie podjęli decyzji - mówi "Fakt.pl" menedżerka Katarzyny Skrzyneckiej.

Najbardziej ucierpi ojciec Aliki, Marcin Łapucki, który chce nacieszyć się córką. Musi niestety trochę poczekać. Na razie codziennie odwiedza Skrzynecką i córeczkę w warszawskiej klinice. Nosi kwiaty, prezenty i smakołyki.

Buka

Zobacz także:

Katarzyna Skrzynecka - jej droga do szczęścia

Katarzyna Skrzynecka URODZIŁA

Skrzynecka może urodzić NA IMPREZIE!

plotek