Basenowe rewolucje Magdy Gessler

Parno i duszno.
Basenowe rewolucje Magdy Gessler Magda Gessler wybrała się do Meksyku z narzeczonym, zwanym przez nią mężem Magda Gessler po nagraniu kolejnego sezonu "Kuchennych Rewolucji" wyjechała do Meksyku wraz z narzeczonym (zwanym przez nią mężem) Waldemarem Kozerawskim. Magda Gessler po nagraniu kolejnego sezonu "Kuchennych Rewolucji" wyjechała odpocząć. Wybrała się do Meksyku wraz z narzeczonym (nazywanym przez Gessler mężem), chirurgiem Waldemarem Kozerawskim. To jeden z niewielu momentów, kiedy para może być razem, bo restauratorka na co dzień mieszka w Warszawie, a Kozerawski w Kanadzie. Parze na egzotycznych wakacjach towarzyszyła kamera "Dzień Dobry TVN", która pokazała... wszystko. Od wspólnych posiłków, po miłosne uniesienia w basenie.

Magda Gessler po nagraniu kolejnego sezonu "Kuchennych Rewolucji" wyjechała odpocząć. Wybrała się do Meksyku wraz z narzeczonym (nazywanym przez Gessler mężem), chirurgiem Waldemarem Kozerawskim. To jeden z niewielu momentów, kiedy para może być razem, bo restauratorka na co dzień mieszka w Warszawie, a Kozerawski w Kanadzie.

Parze na egzotycznych wakacjach towarzyszyła kamera "Dzień Dobry TVN", która pokazała... wszystko. Od wspólnych posiłków po miłosne uniesienia w basenie.

Mrock

Zobacz także:

Gessler zrównała menedżerkę restauracji z ziemią

Gessler obrzuciła jedzeniem kucharza. Ludzie OBURZENI: To było chamskie!

Chwile grozy u Magdy Gessler

plotek