Magda Mielcarz: Jestem typem z jajami!

Piękna prowadząca "The Voice of Poland. Najlepszy głos" ma do siebie dystans.
Magda Mielcarz: Jestem typem z jajami! Piękna prowadząca "The Voice of Poland. Najlepszy głos" ma do siebie dystans Magda Mielcarz w wywiadzie dla "Gali" opowiada o emocjach podczas programu na żywo i karierze muzycznej. "The Voice of Poland" początkowo bardzo ją stresował. Magdalena Mielcarz w wywiadzie dla "Gali" opowiada o emocjach podczas programu na żywo i karierze muzycznej. Przyznała, że udział w "The Voice of Poland. Najlepszy głos" początkowo bardzo ją stresował. - Pamiętam, jak po występie uczestników programu z grupy Andrzeja Piasecznego usłyszałam przez mikrofon schowany w moim uchu odliczanie. Przy piątce rozważałam ucieczkę, najlepiej tam, gdzie pieprz rośnie. I kto wie, czy nie zrobiłabym tego, gdyby Hubert nie przytrzymał mnie za gardło - wyznała Magda. Kolejne odcinki dały jej jednak pewność siebie. Mielcarz stara się też nie przejmować krytyką i robić swoje. - Jestem raczej typem "z jajami" i mam do siebie dystans - mówi. W wywiadzie wspomina też o karierze piosenkarki. Niedługo aktorka i modelka wyda płytę. Czego możemy się spodziewać? - Jerzy Kawalerowicz powiedział kiedyś przed premierą, że nie będzie mówił o filmie przed jego projekcją, bo za chwilę i tak go wszyscy zobaczą. Natomiast po premierze tym bardziej nie ma sensu o nim mówić, bo już wszystko wiadomo. Ja posłużę się jego słowami odnośnie mojej muzyki - powiedziała Mielcarz. Brzmi tajemniczo. Jesteśmy bardzo ciekawi, co Magda Mielcarz pokaże!

Magdalena Mielcarz w wywiadzie dla "Gali" opowiada o emocjach podczas programu na żywo i karierze muzycznej. Przyznała, że udział w "The Voice of poland. Najlepszy głos" początkowo bardzo ją stresował.

Powiedziała:

Pamiętam, jak po występie uczestników programu z grupy Andrzeja Piasecznego usłyszałam przez mikrofon schowany w moim uchu odliczanie. Przy piątce rozważałam ucieczkę, najlepiej tam, gdzie pieprz rośnie. I kto wie, czy nie zrobiłabym tego, gdyby Hubert nie przytrzymał mnie za gardło.

Kolejne odcinki dały jej jednak pewność siebie. Mielcarz stara się też nie przejmować krytyką i robić swoje. Mówi:

Jestem raczej typem "z jajami" i mam do siebie dystans.

W wywiadzie wspomina też o karierze piosenkarki. Niedługo aktorka i modelka wyda płytę. Czego możemy się spodziewać?

Jerzy Kawalerowicz powiedział kiedyś przed premierą, że nie będzie mówił o filmie przed jego projekcją, bo za chwilę i tak go wszyscy zobaczą. Natomiast po premierze tym bardziej nie ma sensu o nim mówić, bo już wszystko wiadomo. Ja posłużę się jego słowami odnośnie mojej muzyki.

Brzmi tajemniczo. Jesteśmy bardzo ciekawi, co Magda Mielcarz pokaże!

 

Kabe

Zobacz także:

Ich związek zaczął się w pracy

Facet Moniki Olejnik to niezłe ciacho

Angelina Jolie zbiera zakrwawione bandaże?


Więcej o:
Komentarze (14)
Magda Mielcarz: Jestem typem z jajami!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 4 razy 4

  Każda kobieta, która użyje sformułowania: jestem typem z jajami, jest u mnie spalona na starcie. To określenie jest irytujące. Zarówno w stosunku do mężczyzn, jak i - tym bardziej - do kobiet.

 • szerokipas

  Oceniono 1 raz 1

  kto wie co tam ma, moze to i facer :P

  bezmozgu.pl wiecej niz gwiazdy

 • swinska_grypa

  Oceniono 3 razy 1

  Mój mąż, zerkając mi (co za bezczelność! ) przez ramię : " A cóż to za brzydka baba?!"

 • chlopskirozum

  Oceniono 3 razy 1

  Szanowna Pani! Pani jest typem do bólu przeciętnym

 • fafkulce

  Oceniono 5 razy 1

  Duet Urbanski i Mielcarz jest swietny. Wypowiadaja sie spontanicznie, bez jakania i sztucznych zartow jak pan Kuzniar czy Holownia i Prokop.

 • e05

  0

  ten jej mąż wyglądał mi na homoseksualistę i okazuje się że miałem rację bo ona ma jaja

 • andrea

  Oceniono 2 razy 0

  W realu marnie wygląda.
  Jest za to fotogeniczna, na zdjęciach, owszem, super !

 • saba20

  Oceniono 4 razy 0

  Jest typem z jajami,to prawie jak Doda !

 • krzycho22

  Oceniono 6 razy 0

  Ogólnie fajna normalna dziewczyna, dobrze prowadzi Voice of Poland.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX