Gienek Loska wystąpiłby w Tzg, ale...

Co stoi na przeszkodzie?
Gienek Loska wystąpiłby w "TzG", ale... Jeżeli wydaje wam się, że nie ma życia po "X-Factorze", to jesteście w błędzie O Gienka Loskę biją się gazety, aby przeprowadzić wywiad i stacje telewizyjne, by w ich programach zaśpiewał. Gwiazdor wyznał, że chętnie wystąpiłby w "TzG". Jeżeli wydaje wam się, że nie ma życia po "X-Factorze", to jesteście w błędzie. Dobrym przykładem jest Gienek Loska, który program nie tylko wygrał, ale wydal także płytę. Wraz z zespołem "Gienek Loska Band" już królują na liście najlepiej sprzedających się płyt. Nie powinno to dziwić. W końcu Loska stał się wielką gwiazdą. Biją się o niego gazety, aby przeprowadzić wywiad, czy stacje telewizyjne, aby to w ich programach zaśpiewał. A gdyby dostał propozycję z "Tańca z Gwiazdami"? - Gdybym wiedział, że za rok jestem w tym i wybitnie tańczę, kurde tak, żeby wszyscy padli z wrażenia, to bym wystartował - wyznał Gienek.

Jeżeli wydaje wam się, że nie ma życia po "X-Factorze", to jesteście w błędzie. Dobrym przykładem jest Gienek Loska, który program nie tylko wygrał, ale wydal także płytę. Wraz z zespołem "Gienek Loska Band" już królują na liście najlepiej sprzedających się płyt.

Nie powinno to dziwić. W końcu Loska stał się wielką gwiazdą. Biją się o niego gazety, aby przeprowadzić wywiad, czy stacje telewizyjne, aby to w ich programach zaśpiewał. A gdyby dostał propozycję z "Tańca z Gwiazdami"?

Gdybym wiedział, że za rok jestem w tym i wybitnie tańczę, kurde tak, żeby wszyscy padli z wrażenia, to bym wystartował.
Buka
Zobacz także:

"The Voice of Poland" zdobył "Różę Gali"

Damian Ukeje jest sobowtórem amerykańskiego gwiazdora

Piekielnie dobre kreacje Nergala