Daniel Olbrychski zagra z Robertem Pattinsonem?!

Brawo!
Olbrychski zagra z Pattinsonem?! Brawo! Możliwe, że Daniel Olbrychski wystąpi m.in. u boku Liama Neesona i Roberta Pattinsona w holywoodzkiej produkcji "I'm An-Jay" Daniel Olbrychski zagrał już w filmie "Salt" u boku Angeliny Jolie. Rola rosyjskiego agenta widocznie zwróciła uwagę hollywoodzkich producentów, bo teraz chcą naszego gwiazdora obsadzić w filmie pt. "I'm An-Jay". Film ma być kręcony w Polsce i w Hollywood. Katarzyna Fila, odpowiedzialna za polską część produkcji, mówi: - Film oparty jest na faktach. Opowiada o młodym i ambitnym licealiście - pływaku z Polski. Uczył się angielskiego i poznał amerykańskie życie głównie dzięki filmom "Rocky". I nagle wygrywa stypendium na małym Koledżu Baptystów w południowym Kentucky. Andrzej musi sobie poradzić z tym kulturowym szokiem, a także serią niepowodzeń, które mogą zepsuć wszystko to, na co tak długo pracował. Czy uda mu się przeżyć te próby i spełnić swoje marzenia? A może wszystko wokół niego się zawali? Producenci filmu właśnie kompletują obsadę i rozmawiają także z Olbrychskim. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, to Andrzeja zagra któryś z bożyszczy nastolatek - Robert Pattinson lub Zac Efron. Jako trener pływacki ma wystąpić Liam Neeson. W filmie ma się także pojawić Pierce Brosnan lub Jon Voight (ojciec Angeliny Jolie). Daniel Olbrychski pojawi się więc w doborowym towarzystwie.

Legenda polskiego kina, Daniel Olbrychski, zagrał już w filmie "Salt" u boku Angeliny Jolie. Rola rosyjskiego agenta widocznie zwróciła uwagę hollywoodzkich producentów, bo teraz chcą naszego gwiazdora obsadzić w filmie pt. "I'm An-Jay". Film ma być kręcony w Polsce i w Hollywood. Katarzyna Fila odpowiedzialna za polską część produkcji zdradziła nam, że:

Film oparty jest na faktach. Opowiada o młodym i ambitnym licealiście - pływaku z Polski. Uczył się angielskiego i poznał amerykańskie życie głównie dzięki filmom "Rocky". I nagle wygrywa stypendium na małym Koledżu Baptystów w południowym Kentucky. Andrzej musi sobie poradzić z tym kulturowym szokiem, a także serią niepowodzeń, które mogą zepsuć wszystko to, na co tak długo pracował. Czy uda mu się przeżyć te próby i spełnić swoje marzenia? A może wszystko wokół niego się zawali?

Producenci filmu właśnie kompletują obsadę i rozmawiają także z Olbrychskim. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, to Andrzeja zagra któryś z bożyszczy nastolatek - Robert Pattinson lub Zac Efron. Jako trener pływacki ma wystąpić Liam Neeson. W filmie ma się także pojawić Pierce Brosnan lub Jon Voight (ojciec Angeliny Jolie).

Daniel Olbrychski pojawi się więc w doborowym towarzystwie.

 

Robert Pattinson

 

zac efron

Film powstaje na podstawie scenariusza Andrzeja Lenarda i Susan B.Flanagan. Reżyserem jest Matt Flynn.

Natal

Zobacz także:

Gdzie i jak mieszkają polskie gwiazdy. ZDJĘCIA!

Kto jest kim w rodzinie Kulczyków