Była żona Wiśniewskiego wypisuje SMS-y do jego narzeczonej. Podobno ją nęka!

Co pisze?

Michał Wiśniewski kocha kobiety, a jeszcze bardziej śluby z nimi. Każda wierzy, że jest już tą ostatnią, tą jedyną, tą na zawsze... Gwiazdor ma za sobą już trzy małżeństwa z: Magdą Femme, Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz i Anną Świątczak. Okazuje się jednak, że wcale nie "do trzech razy sztuka", a piosenkarz już planuje kolejne wesele, tym razem w górach. Jego nową żoną ma zostać Dominika Tajner-Idzik.

Ostatnia żona Anna, zdaje się być niepocieszona tym faktem i postanowiła odnowić kontakt z Wiśniewskim. Niestety, chyba raczej nie na zasadach przyjacielskich.

Niestety była żona Michała najwyraźniej nie umie się z tym pogodzić - tłumaczy znajomy pary na łamach tygodnika "Rewia".

Okazuje się bowiem, że pani Anna Świątczak pisze podobno niemiłe SMS-y nie tylko do Wiśniewskiego, ale także do jego przyszłej żony.

Dostają nieprzyjemne SMS-y, atakujące Dominikę. To przykre, że w takiej chwili znalazł się ktoś, kto chce zburzyć ich spokój.

Przypominamy, że podczas rozwodu Świątczak wzięła na siebie całą winę. Być może teraz zmieniła zdanie?

kori

Zobacz także:

Najbardziej zaskakujące rozwody celebrytów

Tajner-Idzik się wylaszczyła

Festiwal piękna: Wiśniewski z byłą żoną i nową narzeczoną

Więcej o:
Komentarze (13)
Była żona Wiśniewskiego wypisuje SMS-y do jego narzeczonej. Podobno ją nęka!
Zaloguj się
 • armandoo

  Oceniono 6 razy 6

  Jedna głupsza od drugiej.

 • gosia197914

  Oceniono 5 razy 5

  ale o co chodzi przeciez on juz wkrotce znowu bedzie wolny. zrobi jej 1 lub 2 dzieciakow i na razie.

 • sensacja

  Oceniono 7 razy 5

  Najpierw rozbiła małżeństwo Wiśni z Mandaryną, a teraz ma pretensję, że on układa sobie życie po tym jak go zdradziła i odeszła z kochankiem? Ma tupet.

 • elizka51

  Oceniono 8 razy 4

  Dlaczego wzieła wine na siebie. Uzależnił ja od siebie wbił do główki, że miała szczęście ze go spotkała ze jest tą jedyną, apotem porzucił sponiewierał. Psychopaci tak maja. Inteligencja nigdy nie grzeszył. Gdyby Ania zdobyła rozgłos pozbierałaby się ale nikt bogaty się nią nie zainteresował. Narobił jej dzieci i tylko alimenty jej zostały. Szkoda mi jej ,niegłupia dziewczyna, kłopotu sobie narobiła. Ciekawe z czego on żyje, może na weselach gra. A kim jest ta jego nowa gwiazda . Zgrabna na pewno nie jest, nawet po diecie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Najlepszych to on nie przyciąga.

 • joasiiaa

  Oceniono 5 razy 3

  Rozumiem czemu z nim była Magda, bo w tamtych czasach był niezły, ale później zaczął głupieć.. Przy Marcie mu odbijało, przy Ani się stoczył, a przy tej to już szkoda gadać.. Swoją drogą ciekawe kiedy rozwód i kolejna ukochana.

 • nick_na_forum

  Oceniono 2 razy 2

  Ten typek z twarzą seryjnego mordercy rozmnaża się w świetle jupiterów, a co najdziwniejsze, kandydatek na matki jego dzieci nie brakuje. Co to za fenomen??? Dziewczyny są takie naiwne, czy on jest taki cwany?

 • krycha_73

  Oceniono 2 razy 2

  Oni są wszyscy siebie warci.

 • wiki9611

  Oceniono 1 raz 1

  a niech się mielą we własnym sosie ,mnie to guzik obchodzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX