A jednak! Krupa ponownie w rozbieranej sesji

A miała już tego nie robić.
Krupa ponownie w rozbieranej sesji A miała już tego nie robić. Joanna Krupa wystąpiła w rozbieranej sesji do grudniowego wydania magazynu "CKM". Jeszcze niedawno Krupa deklarowała, że ma zamiar odejść od wizerunku seksbomby Jeszcze niedawno Joanna Krupa deklarowała, że ma zamiar odejść od wizerunku, jaki do niej przylgnął w ciągu ostatnich lat. Modelka postrzegana była jako seksbomba, która ma więcej wspólnego z magazynami dla panów niż z modą. Gwiazda postanowiła skupić się na innych sprawach. Została jurorką w programie "Top Model", pomaga zwierzętom w schroniskach, ujawniła swój talent dziennikarski i taneczny (brała udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami" jako uczestniczka i jako prowadząca). Pisaliśmy też ostatnio o jej zawodowych propozycjach w USA: własnym reality show i programie w telewizji FOX. Stało się jednak inaczej. Gwiazda wystąpiła w rozbieranej sesji do grudniowego wydania magazynu "CKM". Być może trudno jest pożegnać się Krupie z erotycznym wizerunkiem, mając takie ciało.

Jeszcze do niedawna Joanna Krupa deklarowała, że modelka ma zamiar odejść od wizerunku, jaki do niej przylgnął w ciągu ostatnich lat. Modelka postrzegana była jako seksbomba, która ma więcej wspólnego z magazynami dla panów niż z modą.

Gwiazda postanowiła skupić się na innych sprawach. Została jurorką w programie "Top Model", pomaga zwierzętom w schroniskach, ujawniła swój talent dziennikarski i taneczny (brała udział w amerykańskim "Tańcu z Gwiazdami" jako uczestniczka i jako prowadząca). Pisaliśmy też ostatnio o jej zawodowych propozycjach w USA: własnym reality show i programie w telewizji FOX.

Stało się jednak inaczej. Być może trudno jest pożegnać się Krupie z erotycznym wizerunkiem, mając tak pożądane ciało.

 

kori

Zobacz także:

Amerykańska kariera Krupy nabiera rozpędu

Joanna Krupa i jej siostra Marta dostały własny program

Najlepsze rozbierane sesje polskich gwiazdWięcej o:
Komentarze (22)
A jednak! Krupa ponownie w rozbieranej sesji
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 5 razy 5

  "Nie ucieknie od łatki seksbomby?" - póki co chyba nie próbuje nawet, więc po co to pytanie?

 • jablonexkociak

  Oceniono 6 razy 4

  O ludzie,co ja widzę!Ona ma na nogach skórzane buty i siedzi na tapicerowanym skórą fotelu (szezlongu?).

 • ondrasz

  Oceniono 4 razy 2

  No a co tak naprawdę panna Krupa może innego pokazać?

 • makur

  Oceniono 4 razy 2

  Nie trawię jej i w ubraniu i na goło!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Zapracowała solidnie na swój wizerunek i szybko go nie zmieni. Długo jeszcze będzie się postrzegana jako cycata panienka.
  Talent dziennikarski, bo przeprowadza krótkie rozmowy (to nie jest własny program)? Taki sam jak pismaki z Plociucha, bo wydalają z siebie pożałowania godne teksty teksty?

 • gosx

  Oceniono 1 raz 1

  skrzywili jej twarz 'fotoszopem' ... xP

 • mika17

  Oceniono 1 raz 1

  Przeciez ona nic innego nie umie.

 • jebaneezer

  Oceniono 1 raz 1

  Orze jak moze.Za kilka lat nawet photoshop nie pomoza.Na dziennikarstwo jest jeszcze czas.Nie moj typ urody ale musze przyznac, madra bestia,,zarzadza swoja kariera znakomicie.Brawo!

 • tresor

  Oceniono 3 razy 1

  owszem ma dziwną urodę kobieta- ryba, ale sexowna to ona nigdy nie była

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX