Najsłynniejsza kucharka świata, Nigella Lawson, przeszła na dietę! Strasznie schudła

Zaprzeczyła temu, co zawsze mówiła!
Nigella Lawson przeszła na dietę Zaprzeczyła temu, co zawsze mówiła! "Nigdy nie martwiłam się swoją wagą" - mówiła kiedyś Nigella Lawson w wywiadach. Tymczasem najsłynniejsza kucharka telewizyjna świata przeszła na dietę! Nigella Lawson jest pasjonatka gotowania. Z tej pasji narodził się program kucharski i kilka książek. Świat pokochał kobietę, która z wielką namiętnością oblizuje palce po kremach i sosach. A przy okazji uczy kobiety, że jedzenie i gotowanie może być wielką przyjemnością! Końcową sceną w programie jest zawsze jej nocny spacer do lodówki i wyjadanie tego, co przygotowała za dnia. Na przekór zasadom szczupłych i wychudzonych gwiazd. Aż tu nagle... Dailymail.co.uk donosi, że Lawson jest na diecie. My pytamy: jak to?! "Nigdy nie martwiłam się swoją wagą" - mówiła kiedyś Nigella w wywiadach. Odchudzona Nigella ukazała nam się w zupełnie nowym wcieleniu. Szczuplejsza, ubrana w żółty płaszcz, zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem.

Nigella Lawson jest pasjonatka gotowania. Z tej pasji narodził się program kucharski i kilka książek. Świat pokochał kobietę, która z wielką namiętnością oblizuje palce po kremach i sosach. A przy okazji uczy kobiety, że jedzenie i gotowanie może być wielką przyjemnością!

Końcową sceną w programie, jest zawsze jej nocny spacer do lodówki i wyjadanie tego, co przygotowała za dnia. Na przekór zasadom szczupłych i wychudzonych gwiazd. Aż tu nagle... Dailymail.co.uk donosi, że Lawson jest na diecie. My pytamy - jak to?!

Nigdy nie martwiłam się swoją wagą - mówiła kiedyś Nigella w wywiadach.

Odchudzona Nigella ukazała nam się w zupełnie nowym wcieleniu. Szczuplejsza, ubrana w żółty płaszcz, zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem. Czy to znaczy, że już nie zobaczymy jej w czymś takim?

(screen z dailymail.co.uk)

kori

Zobacz także:

One ostatnio przytyły...

Ona się kąpie w ubraniu!

Jaki rozmiar buta mają gwiazdy?