Kora chciała popełnić samobójstwo. MOCNE!

Opowiedziała o tym w swojej nowej biografii.
Kora chciała popełnić samobójstwo Opowiedziała o tym w swojej nowej biografii. Kora w nowej biografii opisuje z drastycznymi szczegółami, jak próbowała popełnić samobójstwo na wzór sceny z czeskiego filmu "Pociągi pod specjalnym nadzorem" Biografię Kory pt. "Kora, Kora. A planety szaleją" napisał jej partner życiowy Kamil Sipowicz. Charyzmatyczna piosenkarka nie przebiera w słowach, opowiadając o swoim burzliwym życiu. A wiemy, że nie miała łatwo. Już kilkakrotnie w wywiadach opowiadała o trudnym dzieciństwie, biedzie czy zmaganiach z depresją. Jako mała dziewczynka straciła ojca, Korą i jej trzema braćmi opiekowała się matka. We wcześniejszej biografii Kory i zespołu Maanam "Podwójna linia życia" wokalistka wyznała: "Wiedziałam, że jak ugrzęznę w tym, co mi zesłał los, zginę. Jak moi bracia... Często kładłam się spać z pragnieniem, by się nie obudzić". To w tamtej książce powiedziała też o próbie samobójczej. W najnowszej biografii opisuje całą sytuację z drastycznymi szczegółami: "Popełniłam samobójstwo na wzór sceny z czeskiego filmu "Pociągi pod specjalnym nadzorem". Był to dla mnie film instruktażowy. Złamałam żyletki na pół i wsadziłam w szpary takiego solidnego taboretu. W łazience, po kolei prawym i lewym przegubem, uderzyłam w te żyletki. Pamiętam, że nie bolało i nie bałam się. Do momentu, w którym zaczęłam potwornie krwawić. Zamiast, jak sobie to wyobrażałam, zasnąć spokojnie, zaczęłam się dusić, a nie przewidziałam, jakie to nieprzyjemne uczucie. I zapragnęłam z powrotem żyć. Nie miałam siły krzyczeć, otworzyłam okno na parterze i przewiesiłam przez nie głowę. Zauważyła mnie sąsiadka i wezwała pogotowie". Na szczęście Kora uporała się ze swoimi demonami. Od kilku lat chodzi na terapię. Ostatnio została babcią. Jej młodszemu synowi Szymonowi urodził się syn, który nosi oryginalne imię Jazon. Wokalistka jest w świetnej formie, a mały Jazon ma niezłą rockową babcię.

Biografię Kory pt. "Kora, Kora. A planety szaleją" napisał jej partner życiowy, Kamil Sipowicz. Charyzmatyczna piosenkarka nie przebiera w słowach opowiadając o swoim burzliwym życiu. A wiemy, że nie miała łatwo. Już kilkakrotnie w wywiadach opowiadała o trudnym dzieciństwie, biedzie, czy zmaganiach z depresją. Jako mała dziewczynka straciła ojca, nią i trzema braćmi opiekowała się matka. We wcześniejszej biografii Kory i zespołu Maanam pt. "Podwójna linia życia" wokalistka wyznała:

Wiedziałam, że jak ugrzęznę w tym, co mi zesłał los, zginę. Jak moi bracia... Często kładłam się spać z pragnieniem, by się nie obudzić.

To w tamtej książce powiedziała też o próbie samobójczej. W najnowszej biografii opisuje całą sytuację z drastycznymi szczegółami:

Popełniłam samobójstwo na wzór sceny z czeskiego filmu "Pociągi pod specjalnym nadzorem". Był to dla mnie film instruktażowy. Złamałam żyletki na pół i wsadziłam w szpary takiego solidnego taboretu. W łazience, po kolei prawym i lewym przegubem, uderzyłam w te żyletki. Pamiętam, że nie bolało i nie bałam się. Do momentu, w którym zaczęłam potwornie krwawić. Zamiast, jak sobie to wyobrażałam, zasnąć spokojnie, zaczęłam się dusić, a nie przewidziałam, jakie to nieprzyjemne uczucie. I zapragnęłam z powrotem żyć. Nie miałam siły krzyczeć, otworzyłam okno na parterze i przewiesiłam przez nie głowę. Zauważyła mnie sąsiadka i wezwała pogotowie.

Na szczęście Kora uporała się ze swoimi demonami. Od kilku lat chodzi na terapię. Ostatnio została babcią. Jej młodszemu synowi Szymonowi urodził się syn, który nosi oryginalne imię - Jazon. Wokalistka jest w świetnej formie, a mały Jazon ma niezłą rockową babcię.

Kora Jackowska, top trendy

Ena

Zobacz także:

Wydaje im się, że są gwiazdami cz.2

Przybylska na niedzielnym spacerze z rodziną

Wiemy, kto zastąpi Hankę Mostowiak!

Więcej o:
Komentarze (17)
Kora chciała popełnić samobójstwo. MOCNE!
Zaloguj się
 • sto_twarzy

  Oceniono 4 razy 4

  Depresja jest straszna, to chyba najgorszy stan, w jakim człowiek może się znaleźć. Bardzo jej współczuję. Nie jestem jej fanką, ale cieszę się, że z tego wyszła i o tym mówi.
  A wy NIGDY nie żartujcie z prób samobójczych.

 • joasiiaa

  Oceniono 5 razy 3

  odpie... jej na starość.

 • kasiaubk

  Oceniono 3 razy 1

  KORY wnuk ma na imię LEON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 • shadowfax

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, że temu psiakowi nie wymalowała pyszczka szminką... wyglądałby jak ona.

 • gargantua

  Oceniono 1 raz 1

  cruella de moon 20 lat później! ale w głowie pustki po używkach albo demencja wieku późnego :((

 • cornelius

  Oceniono 3 razy 1

  Babuszka klamie,jak pijana suczka.
  To byla wspaniala piosenkarka.Dawala mi radosc swoim najlepszym i wyrazistym glosem jak np.Boskie Buenos itd.
  Ale na emeryturze jedzie z mediami kalamburami i tlenieniem resztek koafiury.
  Cora!opanuj sie.

 • antonow

  Oceniono 2 razy 0

  Była świetna wokalistką, ale jako celebrytka jest trudnoprzyswajalna.

 • kloceklego

  Oceniono 4 razy 0

  "Kora chciała popełnić samobójstwo. MOCNE!" - jak wygląda MOCNE samobójstwo? ile bierze na klatę?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 0

  Wygląda jak kondukt pogrzebowy w deszczu i pod wiatr. I do tego wszystkiego Ramonka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX