Adamczyk wie, za kogo się brać!

Lubi piękne i... ustawione kobiety

Piotr Adamczyk niedawno pokazał się na salonach z nową partnerką. Blond włosa piękność pochodzi z Białegostoku, jednak od lat mieszka we Francji. Nazywa się Katarzyna Gwizdała, bardziej znana pod pseudonimem artystycznym Kate Rozz. Zostali sobie przedstawieni na bankiecie, zaczęło się od przyjaźni, szybko znaleźli wspólny język, z czasem przerodziło się to w coś poważniejszego.

Adamczyk słynie z zamiłowania do kobiet pięknych, ale i majętnych. I tym razem nie ucelował inaczej. Jak podaje tygodnik "Świat i ludzie" jego nowa partnerka jest bowiem bardzo zamożna. Wcześniej była żoną bogatego francuskiego finansisty, Jeana Manuela Rozana (stąd jej pseudonim artystyczny), z którym ma córkę Mię. Były mąż zostawił jej 1000-metrową willę pod Paryżem i 400-metrowy apartament w samym centrum stolicy Francji.

Aktor jak zwykle wycelował wyśmienicie, po modelce Magdzie Fabiańskiej i arystokratce Annie Czartoryskiej nadszedł czas na nową miłość... Czy w końcu znalazł tę jedyną?

 

kori

Zobacz także:

Kolejna baba bije Papieża!

Kto jest kim w serialu "Przepis na życie"

Adamczyk z nową dziewczyną

Więcej o:
Komentarze (11)
Adamczyk wie, za kogo się brać!
Zaloguj się
 • bata

  Oceniono 4 razy 4

  Wiadomość nieaktualna, rozstali sie albo tak naprawie nie byli razem.Podobno tylko wprowadzał ją na salony aby mogla w Polsce znaleźć pracę.

 • motas

  Oceniono 3 razy 3

  Poznał kobietę "dwa dni z dzisiejszym" ale zaczęło się od przyjaźni (przyjaźń po 5 minutach i trwa całe 3 godziny!), a jak już się zaprzyjaźnili (!) i znaleźli wspólny język to z czasem (na koniec wieczoru czy po kolacji we dwoje?) znajomość przerodziła się w coś poważniejszego (tylko nie wiadomo w co!). Ktoś rżnie głupa!!!

 • wladek

  Oceniono 1 raz 1

  to jest chore, kiedy liczy sie tylko kasa

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Stara jak świat prawda głosi: jak już spaść, to z dobrego konia, a nie z byle chabety.

 • marycha1

  0

  Ale oblatywacz z Adamczyka ...

 • czarunia

  0

  kto jest piekny? bo na zdjeciu nie widac, przy okazji;"blond wlosa", kto was uczyl polskiego?

 • cornelius

  0

  Dziewoja ma ksywe Rozz-Gwizdala.
  Nie sa para.To biznes.Szuka zajecia...

 • gagula

  Oceniono 2 razy 0

  powinien się już naprawdę ustatkować !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX