Michalina Manios z "Top Model" pokazała siostrę. Też piękna!

Michalina Manios razem z siostrą, Anią, gościły w programie "Dzień dobry TVN"!
Michalina z "Top Model" pokazała siostrę Michalina Manios razem z siostrą, Anią, gościły w programie "Dzień dobry TVN"! Michalina Manios z "Top Model" razem z siostrą, Anią, gościły w programie "Dzień dobry TVN". Opowiadały o najtrudniejszych chwilach w życiu Michaliny. Michalina jest jedną z najbarwniejszych postaci tej edycji programu "Top Model". Dziewczyna na wstępie wyjawiła, że niedawno przeszła operację zmiany płci. Jeszcze do niedawna nazywała się Michał i przeżywała koszmar, będąc kobietą uwięzioną w męskim ciele. Dziś ma jedno z piękniejszych kobiecych ciał. Wysoka, szczupła, o bardzo ciekawej twarzy, zaczyna robić karierę jako modelka. Dziewczyna była ostatnio gościem programu "Dzień dobry TVN". Towarzyszyła jej siostra, Ania, która opowiedziała o tym, jak zawsze wspierała Michalinę w najtrudniejszych chwilach. Okazało się, że siostra uczestniczki programu "Top model" jest bardzo ładną dziewczyną, nieco podobną do siostry, ale dużo bardziej dziewczęcą, niższą i drobniejszą.

Michalina jest jedną z najbarwniejszych postaci tej edycji programu "Top Model". Dziewczyna na wstępie wyjawiła, że niedawno przeszła operację zmiany płci. Jeszcze do niedawna nazywała się Michał i przeżywała koszmar, będąc kobietą uwięzioną w męskim ciele.

Dziś ma jedno z piękniejszych kobiecych ciał. Wysoka, szczupła, o bardzo ciekawej twarzy, zaczyna robić karierę jako modelka.

Dziewczyna była ostatnio gościem programu "Dzień dobry TVN". Towarzyszyła jej siostra, Ania, która opowiedziała o tym, jak zawsze wspierała Michalinę w najtrudniejszych chwilach.

Okazało się, że siostra uczestniczki programu "Top model" jest bardzo ładną dziewczyną, nieco podobną do siostry, ale dużo bardziej dziewczęcą, niższą i drobniejszą.

 

Która z nich jest ładniejsza?

 

Zobacz także:

Odpadła z Top Model, bo nie chciała się rozebrać

Magda Roman największą wygraną Top Model?

"Papierska drugiej edycji" wygra Top Model?