O Annie Grodzkiej pisze cały świat. Chwalą nas!

Świat znów zauważył Polskę.
O Annie Grodzkiej pisze cały świat Świat znów zauważył Polskę. Media na całym świecie zauważyły, że w polskim Sejmie zasiadła Anna Grodzka - pierwsza w Europie i druga na świecie transseksualna posłanka. Media na całym świecie zauważyły, że w polskim Sejmie zasiadła Anna Grodzka - pierwsza w Europie transseksualna posłanka. I druga na świecie. O posłance piszą takie media jak "The Telegraph", "Daily Mail" czy "Huffington Post". Grodzką zauważyły także stacje telewizyjne na całym świecie. Wszyscy nas chwalą za tolerancyjność i za to, że w końcu się otworzyliśmy na świat. Sławny stał się także Robert Biedroń, którego światowe media nazywają "pierwszym gejem w polskim parlamencie". Sprawę opisał nawet słynny Perez Hilton na swoim blogu Perezhilton.com.

Media na całym świecie zauważyły, że w polskim Sejmie zasiadła Anna Grodzka - pierwsza w Europie transseksualna posłanka. I druga na świecie.

O posłance piszą takie media jak "The Telegraph", "Daily Mail" czy "Huffington Post". Grodzką zauważyły także stacje telewizyjne na całym świecie. Wszyscy nas chwalą, za tolerancyjność i za to, że w końcu się otworzyliśmy na świat.

Sławny stał się także Robert Biedroń, którego światowe media nazywają "pierwszym gejem w polskim parlamencie". Sprawę opisał nawet słynny Perez Hilton na swoim blogu Perezhilton.com

Anna Grodzka,perez hilton

Anna Grodzka

Anna Grodzka

PoliKOT

Zobacz także:

Jakie napiwki dają gwiazdy cz. 2

Czego nie wiecie o Annie Grodzkiej

Tajemnice transseksualnej posłanki