Wiśniewski bierze czwarty ślub!

Oczywiście ogłosił to na Facebooku.
Michał Wiśniewski bierze kolejny ślub! Oczywiście ogłosił to na Facebooku. Michał Wiśniewski ogłosił na Facebooku, że 28 lipca weźmie kolejny, czwarty już ślub. Tym razem szczęśliwą panną młodą będzie Dominika Tajner, córka szefa PZN. Czerwonowłosy wokalista od 2010 roku jest w związku z Dominiką Tajner-Idzik, córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera. Relacje pary nie należą do najłatwiejszych. Co chwilę w mediach pojawiają się informacje na ich temat. A to Dominice nie podoba się nowa wokalistka Ich Troje, a to czytamy doniesienia o kłopotach pary i kolejnych rozstaniach. Teraz najwidoczniej między partnerami nastała sielanka. Jest tak dobrze, że Michał Wiśniewski i jego partnerka ustalili datę ślubu. A jak najlepiej poinformować znajomych i fanów o tym fakcie? Wiadomo, nie ma lepszego miejsca niż Facebook. Lider Ich Troje pisze tam o wszystkim, więc dlaczego nie miałby podzielić się także i tym, jakże radosnym, wydarzeniem. Ślub ma odbyć się 28 lipca 2012 r. Przypomnijmy, to będzie czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego, a dla Dominiki Tajner drugie. Oboje mają także dzieci z poprzednich związków - wokalista czworo, a Tajner jedno. Na ich ślub oczywiście wszyscy jesteśmy zaproszeni. Na razie na udział zdecydowało się 70 osób.

Czerwonowłosy wokalista od 2010 roku jest w związku z Dominiką Tajner-Idzik, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Relacje pary nie należą do najłatwiejszych. Co chwilę w mediach pojawiają się informacje na ich temat. A to Dominice nie podoba się nowa wokalistka Ich Troje, a to czytamy doniesienia o kłopotach pary i kolejnych rozstaniach.

Teraz najwidoczniej między partnerami nastała sielanka, i to do tego stopnia, że Michał Wiśniewski i jego partnerka ustalili datę ślubu. A jak najlepiej poinformować znajomych i fanów o tym fakcie? Wiadomo, nie ma lepszego miejsca niż Facebook. Lider Ich Troje pisze tam o wszystkim, więc dlaczego nie podzielić się także i tym, jakże radosnym, wydarzeniem. Przypomnijmy, to będzie czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego, a dla Dominiki Tajner drugie. Oboje mają także dzieci z poprzednich związków - wokalista czworo, a Tajner jedno.

Na ich ślub oczywiście wszyscy jesteśmy zaproszeni. Na razie na udział zdecydowało się 70 osób. A wy skorzystacie z zaproszenia?

Michał Wisniewski

 

Jax

 

Zobacz także:

Wiśniewski i jego kobieta opowiadają o seksie

Tajner-Idzik się wylaszczyła

Piersi Dody mówią: Dzień dobry!