Sylwia Gliwa pokazała męża

Wspólne chodzenie po salonach czas zacząć.
Sylwia Gliwa pokazała męża Wspólne chodzenie po salonach czas zacząć Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki powiedzieli sakramentalne "tak" 27 sierpnia w Paczkowie. Teraz Gliwa postanowiła zabrać męża na salony, na pokaz kolekcji Zienia Aktorka Sylwia Gliwa długo nie mogła znaleźć właściwego partnera. Spotykała się z Janem Wieczorkowskim, Andrzejem Zielińskim, Sławomirem Blaszewskim i młodziutkim Szymonem Paneckim. W końcu zjawił się właściwy książę na białym rumaku, przepraszamy, w samochodzie rajdowym, i skradł serce pięknej aktorki. Gliwa i dziennikarz i rajdowiec Marcin Biernacki, powiedzieli sakramentalne "tak" 27 sierpnia w Paczkowie (położonym na Dolnym Śląsku). Teraz Gliwa postanowiła zabrać męża na dywan do Zienia. Czerwony dywan. Wprowadziła ukochanego na salony. Biernacki nie wyglądał na szczególnie podnieconego tym faktem. Nie dziwimy się, że aktorka chciała się podzielić swoim szczęściem ze światem. Gliwa pewnie kroczy po show-biznesowej dżungli. Mąż sunie dość niepewnie.

Aktorka Sylwia Gliwa długo nie mogła znaleźć właściwego partnera. Spotykała się z Janem Wieczorkowskim, Andrzejem Zielińskim, Sławomirem Blaszewskim i młodziutkim Szymonem Paneckim. W końcu zjawił się właściwy książę na białym rumaku, przepraszamy, w samochodzie rajdowym, i skradł serce pięknej aktorki.

Gliwa i dziennikarz i rajdowiec Marcin Biernacki, powiedzieli sakramentalne "tak" 27 sierpnia w Paczkowie (położonym na Dolnym Śląsku). Teraz Gliwa postanowiła zabrać męża na dywan do Zienia. Czerwony dywan. Wprowadziła ukochanego na salony. Biernacki nie wyglądał na szczególnie podnieconego tym faktem.

Nie dziwimy się, że aktorka chciała się podzielić swoim szczęściem ze światem. Gliwa pewnie kroczy po show-biznesowej dżungli. Mąż sunie dość niepewnie.

 

(Screen z "Twoje Impreium" nr 36)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Sylwia Gliwa miała dyskretny ślub

Chciała zostać zakonnicą, a została Miss World

Majtki Zielińskiej w głównej roli