Avril Lavigne ma podbite oko, jej chłopak oberwał w głowę butelką!

Kto i dlaczego ich zaatakował? Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na rozwikłanie tej zagadki...
Chłopak Avril Lavigne trafił do szpitala Chciał zaimponować swojej kobiecie. Trochę go to kosztowało W weekend Avril Lavigne i jej chłopak Brody Jenner wdali się w awanturę w barze w hotelu Roosevelt w Hollywood. Jenner został uderzony w głowę szklaną butelką W nocy z soboty na niedzielę Avril Lavigne i jej chłopak Brody Jenner wdali się w awanturę w barze w hotelu Roosevelt w Hollywood - podaje tmz.com. Doszło do bójki...Z wstępnych zeznań wynika, że Avril pokłóciła się z nieznajomą kobietą. Do akcji wkroczył Jenner, który w trakcie szarpaniny został uderzony w głowę szklaną butelką. Na miejsce szybko została wezwana policja i karetka, ale obrażenia Jennera okazały się niewielkie. Następnego dnia Brody napisał na swoim Twitterze, że czuje się dobrze: "To była najlepsza noc z miłością mojego życia Avril Lavigne. Jestem teraz bardzo szczęśliwy". Policja nie aresztowała nikogo w tej sprawie.

Wczoraj zagraniczne media podały, że w nocy z soboty na niedzielę Avril Lavigne i jej chłopak Brody Jenner wdali się w awanturę w barze w hotelu Roosevelt w Hollywood. Podobno Avril miała się pokłócić z nieznajomą kobietą. Do akcji wkroczył Jenner, który w trakcie szarpaniny został uderzony w głowę szklaną butelką.

Dziś już znamy więcej szczegółów tej dziwnej sprawy. Z relacji Avril wynika, że wcale się z nikim nie biła, tylko została zaatakowana. Napisała na swoim Twitterze:

Nie walczyłam z nikim. Żeby było jasne - zeszłej nocy zostałam zaatakowana przez pięć obcych mi osób. To nie było fajne. Moja twarz jest zmasakrowana. Podbite oko, zakrwawiony nos, powyrywane włosy, zadrapania, siniaki, rany cięte. To nic miłego być ofiarą czegoś takiego. Przemoc nigdy nie jest odpowiedzią.

Chłopak gwiazdki, wyszedł wczoraj ze szpitala... po tym, jak został uderzony w głowę butelką. On również skomentował sprawę na swoim Twiterze:

Ciekawy sobotni wieczór... Właśnie opuściłem szpital z nową blizną na twarzy.

Policja wciąż jeszcze nikogo nie aresztowała w związku z tą sprawą.

Zetknęliście się kiedyś z podobną agresją i przemocą?

Zobacz także:

Avril Lavigne w duecie z Evanem T. Posłuchajcie!

Avril Lavigne dementuje plotki

Avril Lavigne jest w ciąży?!