ATAK na Kaczyńską. Na Facebooku!

Doczekała się swojego hate page.

Facebook jest bezlitosny. A dokładnie jego użytkownicy. Gdy tylko ktoś ze znanych im podpadnie, od razu atakują. Powstają wtedy grupy albo tzw. hate page. Anty-fanowskie strony mają Marcin Najman czy Jarosław Kaczyński. A nawet pora roku... zima.

Swojego ”hate page” doczekała się Marta Kaczyńska. Najwidoczniej użytkownicy Facebooka mają dość jej komentarzy. Ostatnio porównała (zresztą, na Facebooku) awaryjne lądowanie boeinga z tym tragicznym w Smoleńsku. I przelała się czara goryczy.

Strona nosi nazwę ”Marta Wypier*alaj” i ma już 150 fanów. A ”hate page” powstała wczoraj. Skąd wiadomo, że to akurat o TĘ Martę chodzi? Jedna z osób, która polubiła stronę powiedziała, że ”nie powinno być wątpliwości o której Marcie mowa. Marta jest tylko jedna”.

Znając życie, strona zbierze żniwa i urośnie w siłę.

PoliKOT

Zobacz także:

Rodzinne okładki gwiazd

Kaczyńska ma luksusowy apartament

Kaczyńska w audi za 260 tys. zł.

Więcej o:
Komentarze (109)
ATAK na Kaczyńską. Na Facebooku!
Zaloguj się
 • ziazia

  Oceniono 20 razy 18

  głupotą dorównuje swojemu wujowi:)

 • calineczka34

  Oceniono 20 razy 16

  wole czytac jaka bluzke załozyc czy kanapke zjesc niz takie pierdy jak kolejne teorie spiskowe dziejów dt katastrofy 10.04.11

 • takama

  Oceniono 15 razy 11

  Smoleńsk był tragedią to nie pozostawia żadnych wątpliwości ale do jasnej ciasnej ile można żyć tą tragedia?!!! Jak słyszę smoleńsk to od razu reaguje irytacją, takie wiecznie gadanie o nim nikomu życia nie wróci, ile można żyć przeszłością???

 • niewygrzana

  Oceniono 10 razy 10

  Strasznie, ale to strasznie mi było szkoda tej dziewczyny - strata rodziców, i to w takich okolicznościach, musi być koszmarem. Ale gdy słyszę, co wygadują te wszystkie niepocieszone wdowy i sieroty smoleńskie, z Martą Kaczyńską na czele, to robi mi się zimno z nerwów. Jej ostatnie wpisy na FB to był chyba jakiś żart schizofrenika - jak można zestawiać ze sobą LĄDOWANIE AWARYJNE, odpowiednio przygotowane zgodnie z procedurami itd., z NIEKONTROLOWANYM upadkiem samolotu? Dlaczego ci ludzie nie chcą się pogodzić z tym, że to był po prostu wypadek - straszny, ale wciąż jednak WYPADEK? Tak się zdarza, codziennie tysiące ludzi giną na drogach i jakoś nikt nie szuka w tym spisku, podstępu, zmowy czy jakiegoś mrocznego drugiego dna...

 • cosma

  Oceniono 22 razy 10

  i BARDZO DOBRZE !!!! BO TĘPOTĘ - trzeba tępić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kalejdoskop

  Oceniono 23 razy 9

  Ktokolwiek bierze Martę na poważnie powinien skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, bo to największa idiotka IV RP.

 • 23adam55

  Oceniono 12 razy 8

  W ostatnich 20 latach mielismy 5 corek na tapecie. Walesa, Kwasniewska, Buzek ,Tusk, Kaczynska. Ja z uwagi na to ,ze sam mam corke w podobnym wieku, staram sie patrzec ze zrozumieniem. Daleki jestem od zdecydowanej krytyki, mlode dziewczyny, calkowicie nowa sytuacja,ciagle zainteresowanie ,prasa telewizja. O trzech pannach mozna powiedziec robily glupsze i madre rzeczy ale nie pchaly sie do polityki. Czwarta Agata Buzek to calkowicie osobny temat na plus.Kaczynska odstaje od pozostalych, nie dosc ,ze ma porysowany jak na jej wiek zyciorys, malzenstwo, dziecko,ojciec dziecka nie ojciec dziecka i drugie malzenstwo. To jeszcze bawi sie w polityke.Probuje komentowac wydarzenia , A jest tylko dzieckiem tragicznie zmarlej pary prezydenckiej. Rzadnym politykiem, rzadnym fachowcem od ladowan.Ma przyklad swojego meza , pol roku temu ,tez chcial byc politykiem , dostal klapsa ,ze do tej pory pamieta.Przez jej aktywnosc przy okazji osmiesza swoich zmarlych rodzicow .Nic nie udowodni , po co jej ten caly cyrk.
  @ilybij -w komentarzach o krzyzu w Sejmie stwierdzilas jak wiekszosc jest za mamy demokracje, krzyz powinien wisiec. Teraz odwroce , wiekszosc potepia Kaczynska zgodnie z Twoja demokracja powinnas zgodzic sie z wiekszoscia. Moze teraz zrozumiesz ,ze na demokracje ani w sprawie krzyza ani w sprawie Kaczynskiej nie ma co sie powolywac.

 • mika17

  Oceniono 10 razy 6

  ja do tej pory jestem zdumiona, ze taka fajna matka wychowala taka glupia corke.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX