Voice of Poland - komentujcie razem z nami

Czyj występ jest najlepszy?

22:04:10 Do następnego etapu przeszli: Ares Chadzinikolau, Monika Urlik i Damian Ukeje, Ewelina Kordy, Aleksandra Galewska, Piotr Niesłuchowski i Ewa Szlachcic.

22:00:05 Nergal wybiera kogo chce zostawić.

Jesteście dużymi chłopcami, weźmiecie to na klatę - powiedział Nergal. Cały czas tekstujemy razem, jesteśmy w kontakcie. Nic się nie zmieni.

Nergal wybrał Aresa.

21:50:42 Z drużyny Nergala przeszła Monika Urlik i Damian Ukeje. Nergal ocalił Ewelinę Kordy

21:49:14 Dąbrowska ocaliła Ewę Szlachcic

21:41:14 Do następnej rundy przechodzą: Aleksandra Galewska i Piotr Niesłuchowski. Zaraz dowiemy się kogo ocali Dąbrowska.

21:40:53 Wystąpił Matt Dusk z Kanady. Okazało się, że ma dziewczynę z Olsztyna!

21:35:30 Za chwilę dowiemy się kto odpadnie

21:26:20 Czy macie już swoich faworytów? Dorisq napisała w komentarzach:

Filip, Ola, Piotrek - Trójca Święta! Muszę przejść!

A Wy? Kogo obstawiacie?

21:18:26 Teraz występuje największa, pozytywna kosmitka z drużyny Ani Dąbrowskiej, Aleksandra Galewska. Galewska była wcześniej ruda. Teraz jest seksowną brunetką. A faktycznie! Jeszcze śpiewa. Śpiewa ładnie, jak zwykle.

Do tej pory nie wiem czy jesteś genialną kosmitką czy tylko kosmitką - powiedziała Ania Dąbrowska.

Piasek wręczył Oli czerwoną różę.

21:13:36 Ewelina Kordy z drużyny Nergala śpiewa "You know I'm no good".

Ja nie wiedziałem, że ty taka kobietka jesteś. Taki wdzięk i seksapil.

Nergal wręczył jej białe róże.

21:08:29 Piotr Niesłuchowski, rodzynek z drużyny Ani Dąbrowskiej śpiewa "Losing my religion" zespołu R.E.M.

21:01:29 Ares Chadzinikolau śpiewa "Knockin on Heaven's Door". Chadzinikolau puka do bram nieba swoim występem. Ten wieczór jest dla niego szczególnie ważny. Dziś jest rocznica śmierci jego ojca.

20:59:49 Niesamowita Ewa Szlachcic zaśpiewała Black Velvet z drużyny Ani Dąbrowskiej. Szlachcic ma mocny głos. Szlachcic ma szanse na ścisły finał

20:53:28 Cała drużyna Nergala śpeiwa "Born to be wild". Nergal ma jedną z najmocniejszych i najbardziej różnorodnych drużyn

20:44:48 Niesamowitego czadu daje Monika Urlik, dziewczyna z drużyny Nergala. Scenę rozpalają ognie a występ Urlik rozpalił nawet Nergala. Urlik dała czadu mimo swojego błogosławionego stanu

Wykonanie było genialne. Więcej nie powiem, będę milczał jak ksiądz Boniecki - powiedział Piasek.

20:41:45 Kasia Klimczyk z drużyny Ani Dąbrowskiej nie zaśpiewała idealnie. Zdecydowanie lepiej wygląda

Poczyniłaś ogromny postęp, ale wybacz. Dla mnie niewystarczający - skomentował występ Piasek.

20:36:12 Filip Sałapa, czyli młodsza wersja Nergala, dał czadu. Początek był nieco nudny, ale na koniec dał czadu, zaśpiewał a raczej wywrzeszczał jak Nergal

20:27:43 Teraz śpiewa Karolina Charko z drużyny Ani Dąbrowskiej. Delikatnie, zmysłowo i pięknie. A jakie jest Wasze zdanie?

20:21:18 Jako pierwszy występuje Damian Ukeje z drużyny Nergala. To zdecydowanie jeden z najbardziej niesamowitych i charyzmatycznych głosów w drużynie Nergala. Zagłosujecie na niego? Ukeje od razu po występie złożył Kayah życzenia z okazji 44 urodzin. Wszyscy siedzący na widowni zaśpiewali artystce "sto lat". Po tym linkiem zobaczycie jak Kayah się zmieniała.

Zadam ci zagadkę - powiedział Nergal. Jak facet ma tego bardzo dużo to ma problemy. Moja koleżanka napisała nawet o tym piosenkę. Uważam, że to jest produkt bardzo deficytowy w tym programie. Ty tego testosteronu masz tyle, że możesz obdzielić cały kraj, cała Polskę. To się wylewało oczami po prostu. Jeszcze jedno pytanie, masz dziewczynę?
No mam - odpowiedział Ukeje.
No to będą problemy - powiedział Nergal.

20:16:23 Maciej Moszyński, który odpadł tydzień temu wrócił do programu za sprawą fanów na Facebooku. Fani chcieli powrotu Macką. Dzięki nim Moszyński będzie dziś współprowadził z V reporterem Mateuszem Szymkowiakiem relację na żywo

20:13:07 Z Hubertem Urbańskim program prowadzi Magdalena Mielcarz. W końcu porządna dawka seksapilu na scenie

20:05:40 Dziś odpadną kolejni uczestnicy. Do walki staną: drużyny Nergala i Ani Dąbrowskiej. Oglądajcie i komentujcie razem z nami! Program zaczyna występ drużyny Dąbrowskiej. Dąbrowska śpiewa z uczestnikami "Rehab" Amy Winehouse. Na scenie jest tylko jeden rodzynek - Piotr Niesłuchowski. Reszta to kobiety

Oglądajcie "The Voice of Poland" - TVP2, sobota, godz. 20.05! "The Voice of Poland". Więcej o show przeczytacie tutaj, a program na FB pod tym linkiem.

Więcej o: