Agustin Egurrola złamał rękę. "Cieszę się, że lewą"...

Choreograf chwilowo jest mniej dysponowany.
Augustin Egurrola złamał rękę Choreograf chwilowo jest mniej dysponowany. Naczelny choreograf "Tańca z gwiazdami" został kontuzjowany. Augustin Egurrola złamał lewą rękę w nadgarstku. Naczelny choreograf "Tańca z gwiazdami" został kontuzjowany. Augustin Egurrola złamał lewą rękę w nadgarstku. Zgodnie z obowiązująca modą, pochwalił się tym na Facebooku. Choreograf napisał: "Stało się. Złamałem rękę w nadgarstku. Lekarz obejrzał zdjęcia rentgenowskie i powiedział: "Sześć tygodni"!!! Gipsu!!! Krzyczałem: "Nie"!!! Ale w ogóle mnie nie słuchał. Powiedział proszę do gipsowni. Nie mam ochoty operować pana za trzy tygodnie. Chyba, że pan nalega. Załamany, wróciłem do studia "Tańca z gwiazdami". Chłopaki poklepali mnie po plecach i rzucili, uśmiechając się pod nosem: "Nie ma tragedii, ciesz się, że to lewa". Asystentka Augustina Egurroli nie chciała zdradzić, jak choreograf złamał rękę.

Naczelny choreograf "Tańca z Gwiazdami" został kontuzjowany. Agustin Egurrola złamał lewą rękę w nadgarstku. Zgodnie z obowiązująca modą, pochwalił się tym na Facebooku. Najzabawniejsze jest to, że "lubię to" kliknęło aż 18 osób! Choreograf napisał:

Stało się... Złamałem rękę w nadgarstku... Lekarz obejrzał zdjęcia rentgenowskie i powiedział sześć tygodni!!! Gipsu!!! Krzyczałem nie!!! Ale w ogóle mnie nie słuchał... Powiedział proszę do gipsowni... Nie mam ochoty operować pana za trzy tygodnie... Chyba, że pan nalega... Załamany, wróciłem do studia Tańca z Gwiazdami... Chłopaki poklepali mnie po plecach i rzucili uśmiechając się pod nosem: nie ma tragedii, ciesz się, że to lewa... :)))))

Asystentka Agustina Egurroli nie chciała powiedzieć jak choreograf złamał rękę. Plotek życzy powrotu do zdrowia!

(Fot. za Facebook)

(Fot. za Facebook)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Marczuk przewróciła się w "Tańcu z Gwiazdami"

Kto nie lubi Józefowicza?

Gwiazdy sprzedają się za wakacje