Ziobro ma syna! Wylewnie opowiada o jego narodzinach

Świeżo upieczony tata na gorąco podzielił się swoją radością z narodzin syna.
Ziobro ma syna! Opowiada o narodzinach Świeżo upieczony tata na gorąco podzielił się swoją radością z narodzin syna. Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka pobrali się w sierpniu. 31 października w warszawskim szpitalu o godz. 23.20 urodził się ich syn. Nazwali go Jan Jerzy Zbigniew Ziobro (41 l.) i Patrycja Kotecka (33 l.) pobrali się w sierpniu. Kotecka jest dziennikarką, związana była z gazetami "Super Express" i "Życie Warszawy" oraz ze stacjami telewizyjnymi TV4 i TVP. Obecnie pracuje jako dziennikarka w "Gazecie Bankowej". Jak podaje Se.pl, 31 października w jednym z warszawskich szpitali na świat przyszedł ich syn. Wbrew przypuszczeniom złośliwych, nie będzie on nosił imienia Jarosław - syn Ziobry i Koteckiej ochrzczony zostanie imionami Jan Jerzy. Czy ojcostwo ociepli medialny wizerunek Ziobry? Może się tak zdarzyć, eurodeputowany PiS nie krył emocji związanych z narodzinami syna: "Jaś urodził się o 23.20. Pierwsze, co usłyszałem, to jego krzyk... Niesamowite, taka mała istotka. Polecam każdemu, kto się jeszcze na to nie zdecydował. Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno wcześniej bym pomyślał o dziecku. To ogromne pozytywne emocje" - mówił se.pl Ziobro. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo wylewne wypowiedzi, jak na zdystansowanego zawsze Ziobrę.

Zbigniew Ziobro (41 l.) i Patrycja Kotecka  (33 l.) pobrali się w sierpniu. Kotecka jest dziennikarką, związana była z gazetami "Super Express" i "Życie Warszawy" oraz ze stacjami telewizyjnymi TV4 i TVP. Obecnie pracuje jako dziennikarka w "Gazecie Bankowej".

Jak podaje Se.pl, 31 października w jednym z warszawskich szpitali na świat przyszedł ich syn. Wbrew przypuszczeniom złośliwych, nie będzie on nosił imienia Jarosław - syn Ziobry i Koteckiej ochrzczony zostanie imionami Jan Jerzy.

Czy ojcostwo ociepli medialny wizerunek Ziobry? Może się tak zdarzyć, eurodeputowany PiS nie krył emocji związanych z narodzinami syna:

Jaś urodził się o 23.20. Pierwsze, co usłyszałem, to jego krzyk... Niesamowite, taka mała istotka. Polecam każdemu, kto się jeszcze na to nie zdecydował. Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno wcześniej bym pomyślał o dziecku. To ogromne pozytywne emocje - mówił se.pl Ziobro.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo wylewne wypowiedzi, jak na zdystansowanego zawsze Ziobrę.Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zbigniew-ziobro-zostal-ojcem-urodzi-mi-sie-jas_212429.html


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zbigniew-ziobro-zostal-ojcem-urodzi-mi-sie-jas_212429.html

Zbigniew Ziobro

dedere

Zobacz także:

Zarabiają miliony po śmierci

Piersi przebijają się na pierwszy plan!

Najsłynniejsze groby gwiazd

Więcej o:
Komentarze (7)
Ziobro ma syna! Wylewnie opowiada o jego narodzinach
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 1 raz 1

  W sierpniu tego roku się pobrali?
  Czyli dziecko było poczęte przed ślubem?
  Co na to PIS i Rydzyk??????????????

 • cosma

  Oceniono 1 raz 1

  @browaryr
  no i jak tu żyć w tym kraju , jak nawet przyzwoite kommenty likwidują ??!!!!!!!!!!!!!! NO JAK , powiedz browarek !

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  @cosma
  nie lam chlopa-ponoc sie staral!

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  z rachunku prawdopodobienstwa wynika ze ---synek nie bedzie ministrem...

 • nkwd

  0

  Tak czy inaczej gratuluję a dziecku życzę zdrówka.

 • cosma

  0

  @browaryr
  No i jak TU ŻYĆ w tym kraju , jak nawet normalne kommenty likwidują ??!!!!!!!!!!!!! No jak , powiedz browarek !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX