Kapitan Wrona ma już fanpage na Facebooku

Kapitan nowym bohaterem narodowym.
Kapitan Wrona ma już fanpage'a Tadeusz Wrona nowym bohaterem narodowym. Mamy nowego bohatera. Kapitan Tadeusz Wrona 1 listopada, wylądował bez wysuniętego podwozia Boeingiem 737, ratując życie 231 osób. Ma już fanpage'a na fb. Mamy nowego bohatera narodowego. Kapitan Tadeusz Wrona 1 listopada, wylądował bez wysuniętego podwozia Boeingiem 737, ratując życie 231 osób. Wrona jest pierwszym pilotem w historii, który dokonał tego na Okęciu. Prezes Lot, Marcin Piróg, tak wypowiedział się o pilocie: - To doświadczony pilot, szybownik. Lata dla nas od 20 lat - mówił Marcin Piróg, prezes LOT-u. - Przeprowadził to lądowanie perfekcyjnie. Niestety, rzadko to się tak kończy. Problemy może spowodować zły kąt natarcia czy skrzywienie samolotu - tłumaczył prezes. - Przemiły, przeuroczy człowiek. Jest bardzo opanowanym pilotem - mówi stewardesa, która lata z Tadeuszem Wroną od lat. Na Facebooku już powstał fanpage pilota. Kilka godzin po mistrzowskim lądowaniu stronę lubiło już ponad tysiąc osób.

Mamy nowego bohatera narodowego. Kapitan Tadeusz Wrona 1 listopada, wylądował bez wysuniętego podwozia Boeingiem 737, ratując życie 230 osób. Wrona jest pierwszym pilotem w historii, który dokonał tego na Okęciu. Prezes Lot, Marcin Piróg, tak wypowiedział się o pilocie:

To doświadczony pilot, szybownik. Latał dla nas od 20 lat - mówił prezes LOT - Przeprowadził to lądowanie awaryjne perfekcyjnie. Niestety, rzadko to się tak kończy. Wystarczy zły kąt natarcia, skrzywienie samolotu - tłumaczył Marcin Piróg. - Przemiły, przeuroczy człowiek. Jest bardzo opanowanym pilotem - mówi stewardesa, która lata z Wroną od lat.
To doświadczony pilot, szybownik. Latał dla nas od 20 lat. Przeprowadził to lądowanie awaryjne perfekcyjnie. Niestety, rzadko to się tak kończy. Wystarczy zły kąt natarcia, skrzywienie samolotu.
Przemiły, przeuroczy człowiek. Jest bardzo opanowanym pilotem - mówi stewardesa, która od lat lata z Wroną.

Zadziwiające jest to, że na Facebooku już powstał fanpage pilota. Kilka godzin po mistrzowskim lądowaniu stronę lubiło już ponad tysiąc osób.

 

(Fot. za Facebook)

 

 

Więcej na wiadomosci.gazeta.pl.

 

Rudy


Zobacz także:
Jakie napiwki dają gwiazdy cz. 2
Były brzydkie, a są piękne
Ich życie zaczęło się po rozwodzie