Kapitan Wrona ma już fanpage na Facebooku

Kapitan nowym bohaterem narodowym.
Kapitan Wrona ma już fanpage'a Tadeusz Wrona nowym bohaterem narodowym. Mamy nowego bohatera. Kapitan Tadeusz Wrona 1 listopada, wylądował bez wysuniętego podwozia Boeingiem 737, ratując życie 231 osób. Ma już fanpage'a na fb. Mamy nowego bohatera narodowego. Kapitan Tadeusz Wrona 1 listopada, wylądował bez wysuniętego podwozia Boeingiem 737, ratując życie 231 osób. Wrona jest pierwszym pilotem w historii, który dokonał tego na Okęciu. Prezes Lot, Marcin Piróg, tak wypowiedział się o pilocie: - To doświadczony pilot, szybownik. Lata dla nas od 20 lat - mówił Marcin Piróg, prezes LOT-u. - Przeprowadził to lądowanie perfekcyjnie. Niestety, rzadko to się tak kończy. Problemy może spowodować zły kąt natarcia czy skrzywienie samolotu - tłumaczył prezes. - Przemiły, przeuroczy człowiek. Jest bardzo opanowanym pilotem - mówi stewardesa, która lata z Tadeuszem Wroną od lat. Na Facebooku już powstał fanpage pilota. Kilka godzin po mistrzowskim lądowaniu stronę lubiło już ponad tysiąc osób.

Mamy nowego bohatera narodowego. Kapitan Tadeusz Wrona 1 listopada, wylądował bez wysuniętego podwozia Boeingiem 737, ratując życie 230 osób. Wrona jest pierwszym pilotem w historii, który dokonał tego na Okęciu. Prezes Lot, Marcin Piróg, tak wypowiedział się o pilocie:

To doświadczony pilot, szybownik. Latał dla nas od 20 lat - mówił prezes LOT - Przeprowadził to lądowanie awaryjne perfekcyjnie. Niestety, rzadko to się tak kończy. Wystarczy zły kąt natarcia, skrzywienie samolotu - tłumaczył Marcin Piróg. - Przemiły, przeuroczy człowiek. Jest bardzo opanowanym pilotem - mówi stewardesa, która lata z Wroną od lat.
To doświadczony pilot, szybownik. Latał dla nas od 20 lat. Przeprowadził to lądowanie awaryjne perfekcyjnie. Niestety, rzadko to się tak kończy. Wystarczy zły kąt natarcia, skrzywienie samolotu.
Przemiły, przeuroczy człowiek. Jest bardzo opanowanym pilotem - mówi stewardesa, która od lat lata z Wroną.

Zadziwiające jest to, że na Facebooku już powstał fanpage pilota. Kilka godzin po mistrzowskim lądowaniu stronę lubiło już ponad tysiąc osób.

 

(Fot. za Facebook)

 

 

Więcej na wiadomosci.gazeta.pl.

 

Rudy


Zobacz także:
Jakie napiwki dają gwiazdy cz. 2
Były brzydkie, a są piękne
Ich życie zaczęło się po rozwodzie

Więcej o:
Komentarze (41)
Kapitan Wrona ma już fanpage na Facebooku
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 4 razy 4

  Widać, że chłop się zna na swojej robocie. Więcej takich ludzi, a mnie pasożytów jak Dosia

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  gadajcie co chcecie ale tych gosci to ja podziwiam-"maly"blad i kupa ludzi .....szacun.

 • feela

  Oceniono 7 razy 3

  szacun dla Pana kapitana Tadeusza Wrony :-)

 • agatka.wariatka

  Oceniono 9 razy 3

  Zamiast tragedii, mamy bohatera narodowego. To bardzo szczęśliwa zamiana. Podziw i uznanie dla kapitana Wrony.

 • 23adam55

  Oceniono 2 razy 2

  Wilki podziw i uznanie.
  Nie chcialbym byc zle zrozumiany ale naszym pilotom to spektakularne ladowanie bardzo pomoglo. Po 10.4 i medialnym szumie piloci nasi byli odbierani jako niedouczeni i wystraszeni nowicjusze. Az milo bylo posluchac i obejrzec wczoraj w glownym wydaniu wiadomosci niemieckiej ARD o wyczynie Polskiego pilota.

 • bratek2

  Oceniono 4 razy 2

  jak zdecydowana wiekszosc rodakow jestem pod wielkim wrazeniem wyczynu p.wrony, jego profesjonalizmu, opanowania i w konsekwencji uratowania zycia tylu osobom. chyle czola panie kapitanie. jest pan WIELKI !

 • cholera

  Oceniono 6 razy 2

  ZAJEBISCIE!!!! ZROBMY O TYM FILM!!! koszulki, skarpetki.. dalej! / Zajebiscie podoba mi sie ten wyczyn, ale bez przesady??? Do czego to urasta? Kiedy w koncu ktos rozpier.. tego facebooka? Co wowczas ludzie poczna, z kim sie beda DZIELIC swoimi glebokimi przemysleniami i lansowaniem sie...

  Biedny czlowiek - zrobil swoja prace: odwalil ja perfekcyjnie, pewno chcial byc skromny, ale nie - buraki z facebooka oszalaly i teraz zacznie sie bajabongo.

 • 1ania112

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie już totalnie zgłupieli!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX