Malinowska o Bobku: Nazwisko nieadekwatne do wyglądu

Zabawy w Modowym sądzie.
Malinowska o Filipie Bobku "Nazwisko nieadekwatne do wyglądu". Joanna Horodyńska o Filipie Bobku w magazynie "Party": "To nazwisko tak pięknie nieadekwatne do wyglądu! Będę je wymawiać z francuska". Modowe wyrocznie i emerytowane modelki: Karolina Malinowska i Joanna Horodyńśka w rubryce "Modowy sąd" w magazynie "Party" drwiły z nazwiska Filipa Bobka. Ale tak po przyjacielsku. Prawie. "On nie narzuca się ze swoim stylem, a mimo to jest zauważalny" - napisała Karolina Malinowska. "Poza tym ładnemu we wszystkim ładnie. I to nazwisko tak pięknie nieadekwatne do wyglądu! Po tych udanych metamorfozach nazwisko Bobek jakoś inaczej brzmi... Następnym razem będę je wymawiać bardziej z francuska" - dodaje Horodyńska. Faktycznie, Bobek nie pasuje do twarzy amanta.

Modowe wyrocznie i emerytowane modelki: Karolina Malinowska i Joanna Horodyńśka w rubryce "Modowy sąd" w magazynie "Party" drwiły z nazwiska Filipa Bobka. Ale tak po przyjacielsku. Prawie.

On nie narzuca się ze swoim stylem, a mimo to jest zauważalny - pisze Karolina Malinowska. Poza tym ładnemu we wszystkim ładnie. I to nazwisko tak pięknie nieadekwatne do wyglądu!
Po tych udanych metamorfozach nazwisko Bobek jakoś inaczej brzmi... Następnym razem będę je wymawiać bardziej z francuska - dodaje Horodyńska.

Faktycznie, Bobek nie pasuje do twarzy amanta.

 

Bukers

 

Zobacz także:
Pokaz makijaży... Co robią tam mężczyźni?
Malinowska o Wojewódzkim: Ekstra nogi, jak na starszego pana
Najfajniejsze młode mamy szołbiznesu