Meller pił na grobach

Z pomysłem.

Każda okazja, żeby się napić jest dobra. Okazuje się też, że dobre jest też każde miejsce. Marcin Meller, jako pomysłowy Polak, przyznał w ostatnim numerze magazynu "Wprost", że zdarzyło mu się pić na grobach.

Nic to. Jak co roku pójdę na Powązki złe moce ulecą. Ten najpiękniejszy na świecie cmentarz działa na mnie zadziwiająco pogodnie. I spleen jest jakiś bardziej pastelowy. Lubię kultury, w których urządza się pikniki na grobach bliskich, kiedy płynie alkohol. Sam tak latami robiłem z przyjaciółmi.

No tak, każdemu się może zdarzyć. Gorąca impreza z ciepło-zimnym towarzystwem. I zmarłemu można na trawkę polać. Czy chce czy nie.

 

Rudy


Zobacz także:
Meller i Majewski w szpilkach
Rusin całuje i przytula Mellera. KONIEC WOJNY?!
Meller o Nergalu: Barbarzyńca profanuje Biblię

Więcej o:
Komentarze (25)
Meller pił na grobach
Zaloguj się
 • rysiek

  Oceniono 4 razy 4

  po co takie zbliżenie tego ohydnego ryja???

 • karol460

  Oceniono 5 razy 3

  Cioba: a ty następna pijaczka? Jaki ty masz szacunek do zmarłych, co przychodzisz na cmentarz, aby się opić i po dwóch kieliszkasz lulać? Nie możesz wytrzymać bez alkoholu... ten alkohol to ci się jeszcze przeleje przez wszystko!

 • kurtz

  Oceniono 9 razy 3

  Też piłem na grobach. Polecam, fajny klimat.

 • wlczkj

  Oceniono 5 razy 1

  Typowo niemiecka morda i niemieckie nazwisko. Co on tutaj robi?

 • nieniebieski

  Oceniono 3 razy 1

  Tylko smętni lalusie nigdy w życiu nie pili na grobach.

 • baba_jaga

  0

  chciałą bym tylko powiedzieć że w rosji normalne jest picie i jedzenei na grobach a cyganie nawet tańczą i też piją <tańczą nie na grobach ale obok :> i nie rozumiem waszego oburzenia :P

 • m.jackson4ever

  Oceniono 2 razy 0

  idiota

 • bratek2

  Oceniono 4 razy 0

  jezeli po smierci bliskiej osoby rodzina, mimo zaloby urzadza stype, by z krewnymi go powspominac, czesto przy kieliszeczku, ale takze pozartowac, bo ile mozna rozpaczac(lez tez moze zabraknac), to nie widzialbym nic zlego w czczeniu swieta zmarlych w podobnym klimacie na cmentarzach. jesli takie obrzedy nie przeradzalyby sie w pijackie rozroby, to czemuz ich ludziom zabraniac ? niestety, juz sobie wyobrazam komentarze w mediach dotyczace potencjalnych pionierow innego zwyczaju, niz ponuro-smutna zaduma nad grobami o nieuchronnosci przemijania.

 • asiunia15

  Oceniono 4 razy 0

  Nic złego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX