Magda Roman - czy żałuje, że się nie rozebrała?

Zrezygnowała z udziału w "Top Model" i... Co się u niej dzieje?

Gościem porannego programu "Dzień Dobry TVN" była Magdalena Roman, uczestniczka drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Co mówiła o swoim odejściu z programu?

Nie żałuję tej decyzji (...). Wstydziłam się kamer, ekipy montażowej, było za dużo ludzi.

Roman jako jedyna nie zgodziła się na rozbieraną sesję i musiała z tego powodu opuścić program. Jednak to okazało się początkiem kariery tej młodej kobiety o wyjątkowej urodzie. Dziś Magda przyznaje, że po wyjściu ze studia show, nawet przez chwilę nie pomyślała, by się cofnąć.

Kiedy wyszłam, telefon zaczął dzwonić od razu. Zaczęło się bardzo dużo dziać. Miałam kilka sesji: do Vivy, Glamour, byłam w Hiszpanii na sesji do magazynu Telva. (to bardzo elitarny hiszpański magazyn, porównywany do Vogue'a - przyp. Plotek.pl)

Przed Magdą otworzyły się drzwi do świata modelingu. Jako jedyna z uczestniczek trafiła na models.com, najbardziej prestiżowy portal skupiający modelki z całego świata. Pozostaje jej jeszcze tylko nabrać wiary w siebie, bo jak dziś przyznała, jednym z powodów dlaczego się nie rozebrała, były kamery i niezadowolenie z własnego ciała:

Miałam poczucie, że jestem za gruba.

Póki co postanowiła skupić się na nauce angielskiego, by móc pracować na całym świecie. Czekamy na efekty.

 

dziad

Zobacz także:

Lans dziewczyn z "Top model"

Dziewczyny z "Top Model" u Magdy Gessler

Senator PiS: Modelki są zmuszane do nagości