Co Doda miała na sobie w "Dzień Dobry TVN"

Ubiera się u najlepszych projektantów.
Co Doda miała na sobie w "DD TVN" Dorota Rabczewska ubiera się u najlepszych projektantów. Na swojej stronie na FB Doda, niegdysiejsza królowa kiczu, dokładnie opisuje swoje modowe zestawienie z niedzielnego odcinka programu "Dzień Dobry TVN". Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że będziemy oglądać Dodę w ubraniach od najlepszych projektantów. A do tego dobrze ze sobą zestawionych. Trudno uwierzyć, że była uczestniczka programu "Bar", która słynęła z kiczowatego stylu i białych kozaków, zmieni się w elegancko ubraną kobietę. Aż się łezka w oku kręci, gdy obserwujemy jej przemianę. Na swojej stronie na FB niegdysiejsza królowa kiczu dokładnie opisuje swoje modowe zestawienie z niedzielnego odcinka programu "Dzień Dobry TVN". A że ma się czym chwalić, to robi to tak, żeby wszyscy, którzy twierdzą, że królowa się kończy mogli zapamiętać, że: - miała na sobie skarpetki od duetu Paprocki&Brzozowski - sukienkę projektu Ani Kuczyńskiej wartą 1200zł - do tego pasek od tej samej projektantki wart 1000zł - buty od Giuseppe Zanotti warte 1800 zł - a wszystko doprawione torebką od Bony Lilou. To się nazywa przemiana! W końcu samozwańcza królowa zaczyna wyglądać jak królowa.

Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że będziemy oglądać Dodę w ubraniach od najlepszych projektantów. A do tego dobrze ze sobą zestawionych. Trudno uwierzyć, że była uczestniczka programu "Bar", która słynęła z kiczowatego stylu i białych kozaków, zmieni się w elegancko ubraną kobietę. Aż się łezka w oku kręci, gdy obserwujemy jej przemianę.

Na swojej stronie na FB niegdysiejsza królowa kiczu dokładnie opisuje swoje modowe zestawienie z niedzielnego odcinka programu "Dzień Dobry TVN".  A że ma się czym chwalić to robi to tak, żeby wszyscy którzy twierdzą, że królowa się kończy mogli zapamiętać, że:

- miała na sobie skarpetki od duetu Paprocki&Brzozowski

- sukienkę projektu Ani Kuczyńskiej wartą 1200zł

- do tego pasek od tej samej projektantki wart 1000zł

- buty od Giuseppe Zanotti warte 1800 zł

- a wszystko doprawione torebką od Bony Lilou.

To się nazywa przemiana! W końcu samozwańcza królowa zaczyna wyglądać jak królowa.

Dla przypomnienia:

I dziś:

 

kori

Zobacz także:

Doda i Błażej robią słit focie pod prysznicem

Szychowski chodzi za Dodą jak cień

Doda w TVP: Odważny występ i półnaga pupa