Co Doda miała na sobie w "Dzień Dobry TVN"

Ubiera się u najlepszych projektantów.
Co Doda miała na sobie w "DD TVN" Dorota Rabczewska ubiera się u najlepszych projektantów. Na swojej stronie na FB Doda, niegdysiejsza królowa kiczu, dokładnie opisuje swoje modowe zestawienie z niedzielnego odcinka programu "Dzień Dobry TVN". Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że będziemy oglądać Dodę w ubraniach od najlepszych projektantów. A do tego dobrze ze sobą zestawionych. Trudno uwierzyć, że była uczestniczka programu "Bar", która słynęła z kiczowatego stylu i białych kozaków, zmieni się w elegancko ubraną kobietę. Aż się łezka w oku kręci, gdy obserwujemy jej przemianę. Na swojej stronie na FB niegdysiejsza królowa kiczu dokładnie opisuje swoje modowe zestawienie z niedzielnego odcinka programu "Dzień Dobry TVN". A że ma się czym chwalić, to robi to tak, żeby wszyscy, którzy twierdzą, że królowa się kończy mogli zapamiętać, że: - miała na sobie skarpetki od duetu Paprocki&Brzozowski - sukienkę projektu Ani Kuczyńskiej wartą 1200zł - do tego pasek od tej samej projektantki wart 1000zł - buty od Giuseppe Zanotti warte 1800 zł - a wszystko doprawione torebką od Bony Lilou. To się nazywa przemiana! W końcu samozwańcza królowa zaczyna wyglądać jak królowa.

Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że będziemy oglądać Dodę w ubraniach od najlepszych projektantów. A do tego dobrze ze sobą zestawionych. Trudno uwierzyć, że była uczestniczka programu "Bar", która słynęła z kiczowatego stylu i białych kozaków, zmieni się w elegancko ubraną kobietę. Aż się łezka w oku kręci, gdy obserwujemy jej przemianę.

Na swojej stronie na FB niegdysiejsza królowa kiczu dokładnie opisuje swoje modowe zestawienie z niedzielnego odcinka programu "Dzień Dobry TVN".  A że ma się czym chwalić to robi to tak, żeby wszyscy którzy twierdzą, że królowa się kończy mogli zapamiętać, że:

- miała na sobie skarpetki od duetu Paprocki&Brzozowski

- sukienkę projektu Ani Kuczyńskiej wartą 1200zł

- do tego pasek od tej samej projektantki wart 1000zł

- buty od Giuseppe Zanotti warte 1800 zł

- a wszystko doprawione torebką od Bony Lilou.

To się nazywa przemiana! W końcu samozwańcza królowa zaczyna wyglądać jak królowa.

Dla przypomnienia:

I dziś:

 

kori

Zobacz także:

Doda i Błażej robią słit focie pod prysznicem

Szychowski chodzi za Dodą jak cień

Doda w TVP: Odważny występ i półnaga pupa

Więcej o:
Komentarze (62)
Co Doda miała na sobie w "Dzień Dobry TVN"
Zaloguj się
 • xfemale

  Oceniono 7 razy 7

  Oczywiście. Bądźmy obiektywni, strój mi sie nie podoba, ale jest raczej bez zarzutów, taki umiarkowany, można powiedzieć dobry na każdą okazję. Natomiast zapewne nie jest jej własnością, tylko został wypożyczony na "wyjście" przed kamery. Szkoda tylko, że Doduś nie pochwali się cenami chirurgicznych poprawek, jakie sobie ciągle funduje. Przypuszczam, że to dopiero byłoby ciekawe, hehe :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 7

  "miała na sobie skarpetki od duetu Paprocki&Brzozowski" - nie znam, nie spałem. Ciechanówka może się obwiesić czymkolwiek. Myć pumeksem do krwi. Bazarfeszynu z siebie nie zedrze.

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 5

  Kicz to ma się w sobie.Ona jest mistrzynią w naśladowaniu,więc ubiera się o niebo lepiej niż kiedyś ale to co śpiewa,mówi i jak się zachowuje to jest KICZ i inaczej już nie będzie.

 • mikifly

  Oceniono 4 razy 4

  ciechanowski bazarowy but w szpic i cyc na wierzchu !
  nadaje sie tylo do chapania dzidy

 • blacke

  Oceniono 6 razy 4

  Ciuchy są droższe i mniej bazarowe, ale wiele tak naprawdę się nie zmieniło, gustu i stylu kupić się nie da, nawet w najdroższych ciuchach dobranych przez najlepszą stylistkę (a tym do tego daleko) Doda będzie wyglądać ordynarnie, słoma wylezie z najbardziej markowego obuwia.

 • ladyzgaga

  Oceniono 6 razy 4

  Dosia ciechanowska = koniec !!!

 • oliwia222

  Oceniono 6 razy 4

  widzieliscie ja w TVN. ona zachowuje sie jak psychiczna. wiecznie rozbiegane oczy,bładzi nimi po suficie,nigdy nikomu nie patrzy w oczy itd.

 • cosma

  Oceniono 6 razy 4

  BYŁA , JEST i BĘDZIE - Q ............... ą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • krychax

  Oceniono 6 razy 4

  prawdziwa Doda to niewątpliwie ta z pierwszego zdjęcia, ta na drugim zdjęciu to już produkt sztabu jej ludzi od wizażu, a i tak niewielka różnica - dlaczego ta sukienka wygląda jakby w ostatniej chwili ktoś spiął ją na biuście agrafką bo się zbyt "rozłaziła" ?
  k.karina - nie martw się długa tak ten koleś wyglądał nie będzie - jak się wypromuje u boku "ukochanej" to i wygląd poprawi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX