Doda i Błażej robią słit focie pod prysznicem

Dzielą się intymnymi chwilami na portalu społecznościowym.
Doda i Błażej robią focie pod prysznicem Znana para dzieli się intymnymi chwilami. Doda zrobiła sobie zdjęcie pod prysznicem z Błażejem Szychowskim, owinięta tylko w ręcznik, ze zgniłozieloną maseczką na twarzy. Fotkę wrzuciła na facebooka. Doda to piosenkarka, dzięki której wypromowało się jej wiele osób. Czy taki cel ma jej nowy facet, choreograf Błażej Szychowski? Tego nie dojdziemy, w każdym razie Doda zrobiła sobie zdjęcie z Szychowskim pod prysznicem, owinięta tylko w ręcznik, ze zgniłozieloną maseczką na twarzy. I wrzuciła zdjęcie na swój profil na Facebooku. Czy wy też dzielicie się najbardziej intymnymi chwilami na portalu społecznościowym? Doda z Szychowskim poznali się przy układaniu układów choreograficznych do trasy koncertowej Dody. Szychowski pracuje z największymi gwiazdami. Jego nazwisko stało się szeroko rozpoznawalne dopiero dzięki związkowi z Dodą.

Doda to piosenkarka dzięki której wypromowało się jej wiele osób. Czy taki cel ma jej nowy facet, choreograf, Błażej Sychowski? Tego nie dojdziemy, w każdym razie Doda zrobiła sobie zdjęcie z Szychowskim pod prysznicem, owinięta tylko w ręcznik, ze zgniłozieloną maseczką na twarzy. I wrzuciła zdjęcie na swój profil na Facebooku. Czy wy też dzielicie się najbardziej intymnymi chwilami na portalu społecznościowym?

Doda z Szychowskim poznali się przy układaniu układów choreograficznych do trasy koncertowej Dody. Szychowski pracuje z największymi gwiazdami. Jego nazwisko stało się szeroko rozpoznawalne jednak dopiero dzięki związkowi z Dodą.

(Fot. za Facebook)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Doda w TVP: Odważny występ i półnaga pupa

Doda i Błażej PIERWSZY RAZ w telewizji. Co powiedzieli?

Szychowski chodzi za Dodą jak cień