Płyta Gienka Loski już niebawem!

Zwycięzca "X-factor" powraca do gry.
Płyta Gienka Loski już niebawem! Zwycięzca "X-Factor" nie spoczął na laurach. Po wygranej w "X-Factor" Gienek Loska nie zachłysnął się sławą, tylko wziął się do ciężkiej pracy. 21 listopada ukaże się jego płyta zatytułowana "Hazardzista". Po wygranej w show "X-Factor" Gienek Loska nie zachłysnął się sławą tak jak jego kolega z programu, tylko zamknął się z muzykami z zespołu w studiu, by nagrać materiał na płytę. Już 21 listopada będziemy mieć szansę usłyszeć owoce ich pracy, gdy album zatytułowany "Hazardzista" trafi do sklepów. W oficjalnym oświadczeniu wydawcy czytamy: "Płyta 'Hazardzista' to zestaw 12 piosenek. Z jednej strony to lekcja klasycznego rock'n'rolla, wywiedzionego hen od Allman Brothers i Zeppelinów, a z drugiej wierność własnym korzeniom. Pojawiające się motywy ludowe z połączeniem wschodniej śpiewności w głosie Gienka, która przywodzi na myśl niezapomniane, rockowe lata Czesława Niemena. Innym polskim wokalistą, do którego często bywa porównywany Gienek, jest Ryszard Riedel - zapewne przez tę szczerość w głosie, której nie sposób się nauczyć, którą po prostu się ma. A wszyscy doskonale wiemy, że Gienek to ma". Na niesamowity magnetyzm zwycięzcy pierwszej edycji muzycznego talent show jeszcze w trakcie trwania programu zwracał uwagę Kuba Wojewódzki, nazywając "fenomenem społecznym". Czy zatem, mimo tej stosunkowo długiej nieobecności w świecie show-biznesu, Gienkowi ponownie uda się oczarować tłumy?

Po wygranej w talent show "X-Factor", Gienek Loska nie zachłysnął się sławą tak jak jego kolega z programu, tylko zamknął się z muzykami z zespołu w studiu, by nagrać materiał na płytę. Już 21 listopada będziemy mieć szansę usłyszeć owoce ich pracy, gdy album zatytułowany "Hazardzista" trafi do sklepów.

W oficjalnym oświadczeniu wydawcy czytamy:

"Płyta Hazardzista to zestaw 12 piosenek z jednej strony to lekcja klasycznego rock'n'rolla, wywiedzionego hen od Allman Brothers i Zeppelinów, a z drugiej wierność własnym korzeniom, pojawiające się motywy ludowe z połączeniem wschodniej śpiewności w głosie Gienka, która przywodzi na myśl niezapomniane, rockowe lata Czesława Niemena. Innym polskim wokalistą do którego często bywa porównywany Gienek, jest Ryszard Riedel - zapewne przez tę szczerość w głosie, której nie sposób się nauczyć, którą po prostu się ma. A wszyscy doskonale wiemy, że Gienek to ma. "

Na niesamowity magnetyzm zwycięzcy pierwszej edycji muzycznego talent show jeszcze w trakcie trwania programu zwracał uwagę Kuba Wojewódzki, który nazwał to 'fenomenem społecznym". Czy zatem, mimo tej stosunkowo długiej nieobecności w świecie show biznesu, Gienkowi ponownie uda się oczarować tłumy?

Inaczej: zamierzacie kupić ten krążek? Zagłosujcie w naszej sondzie!

melishanti

Zobacz także:

Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu

Cichopek - dwie kreacje w jeden wieczór

Doda jak Beyonce. Zapowiedź klipu

Czy kupisz płytę Gienka Loski?