Czerkawski i Węgorzewska pokazali dzieci

Na akcji charytatywnej firmy Bartek.
Czerkawski i Węgorzewska pokazali dzieci Na akcji charytatywnej firmy Bartek Mariusz Czerkawski i Alicja Węgorzewska na akcji charytatywnej firmy Bartek byli z dziećmi. Hokeista pojawił się z synem Iwo, a piosenkarka z córką Amelią Mariusz Czerkawski pojawił się wraz ze swoją żoną Emilią Czerkawską i dwuletnim synem Iwo na akcji charytatywnej firmy Bartek. Dzięki tak pięknym rodzicom, dwuletni syn Iwo jest ślicznym chłopcem. Emilia Czerkawska w 1999 roku została wybrana I wicemiss Polonia. Jest to druga żona przystojnego hokeisty. Pierwszą była aktorka Izabella Scorupco. Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd pojawiła się ze swoją śliczną córką Amelią. Trzeba przyznać, że śliczna dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy. Węgorzewska ma dla niej więcej czasu, ponieważ nie dostała się do Sejmu w ostatnich wyborach parlamentarnych.

Mariusz Czerkawski pojawił się wraz ze swoją żoną Emilią Czerkawską i dwuletnim synem Iwo na akcji charytatywnej firmy Bartek. Dzięki tak pięknym rodzicom, dwuletni syn Iwo jest ślicznym chłopcem. Emilia Czerkawska w 1999 roku została wybrana I wicemiss Polonia. Jest to druga żona przystojnego hokeisty. Pierwszą była aktorka, Izabella Scorupco.

Śpiewaczka operowa, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, pojawiła się ze swoją śliczną córką Amelią. Trzeba przyznać, że śliczna dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy. Węgorzewska ma dla niej więcej czasu ponieważ nie dostała się do Sejmu w ostatnich wyborach parlamentarnych.

 

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Jak Nergal przemienia się w diabła

Prokop i Hołownia żartują z Miszczaka

Doda w TVP: Odważny występ i półnaga pupa