Związek Szyca wisi na włosku?

Kaja Śródka ma już dość wybryków partnera.
Związek Szyca wisi na włosku? Kaja Śródka ma już dość wybryków partnera. Nie układa się pomiędzy Borysem Szycem i Kają Śródką. Oliwy do ognia dolał sam Szyc, oświadczając, że wyjeżdża do Stanów i nie zamierza zabierać ze sobą Kai Związek Borysa Szyca z Kają Śródką od początku budzi emocje. Gorąca atmosfera między narzeczonymi świadczy o wielkim uczuciu, ale też mu zagraża. Ostatnio aktor przegrał walkę o rolę Lecha Wałęsy. Powodem tego był jego hulaszczy tryb życia. Na swoim profilu na Facebooku napisał, że ma gdzieś dziennikarzy. Kaja Śródka ostro na to zareagowała, odpowiadając: "Zastanów się, czy nie dostarczasz swoim zachowaniem pożywki dla tych rewelacji". Potem jednak wykasowała swój komentarz. A kilka dni później, na premierze "Bitwy warszawskiej 1920", para się unikała. Zakochani nie pozowali razem do zdjęć, ani ze sobą nie rozmawiali. Spekulacjom nie było końca. Oliwy do ognia dolał sam Szyc, oświadczając, że wyjeżdża do Stanów i nie zamierza zabierać ze sobą Kai. Jednak jak się okazuje przed wylotem, pogodził się z nią.

Związek Borysa Szyca od początku budzi emocje. Gorąca atmosfera między narzeczonymi świadczy o wielkim uczuciu, ale też mu zagraża. Ostatnio aktor przegrał walkę o rolę Lecha Wałęsy. Powodem tego był jego hulaszczy tryb życia. Na swoim profilu na Facebooku napisał, że ma gdzieś dziennikarzy. Kaja Śródka ostro na to zareagowała, odpowiadając:

Zastanów się, czy nie dostarczasz swoim zachowaniem pożywki dla tych rewelacji

Potem jednak wykasowała swój komentarz. A kilka dni później, na premierze "Bitwy warszawskiej 1920", para się unikała. Zakochani nie pozowali razem do zdjęć, ani ze sobą nie rozmawiali.

Spekulacjom nie było końca. Oliwy do ognia dolał sam Szyc oświadczając, że wyjeżdża do Stanów i nie zamierza zabierać ze sobą Kai. Jednak jak się okazuje przed wylotem pogodził się z nią.

Kaja nie szczędziła potem czułości Borysowi na Facebooku:

Kochanie moje! Całus king kongu!

Jak długo jednak potrwa ta sielanka?

 

Kabe

Zobacz także:

Magdalena Steczkowska chce śpiewać do kotleta

Dorota Wellman pokazała syna

Zień krytykuje "Top Model". Będzie nowa wojna?