Adamczyk z nową dziewczyną

Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na warszawskich salonach z nową dziewczyną. Kim jest tajemnicza wybranka popularnego aktora?
Adamczyk z nowa dziewczyną Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na salonach z nową dziewczyną Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na salonach z nową dziewczyną. Wybranką jest Katarzyna Gwizdała (31 l.), znana pod pseudonimem Kate Rozz Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na warszawskich salonach z nową dziewczyną. Kim jest tajemnicza wybranka popularnego aktora? Po Annie Czartoryskiej u boku Piotra Adamczyka (39 l.) pojawiła się kobieta równie piękna i przyciągająca uwagę. Katarzyna Gwizdała (31 l.), znana pod pseudonimem artystycznym Kate Rozz, to pochodząca z Białegostoku Polka, mieszkające na stałe w Paryżu. Ukończyła studia aktorskie w Nowym Jorku, w prestiżowej szkole Lee Starsberga. Para pojawiła się na gali rozdania Feliksów Warszawskich (nagrody teatralnej dla aktorów i reżyserów). Tego samego wieczoru odbywała się uroczystość rozdania Wiktorów. Czyżby Adamczyk łudził się, że pojawiając się na mniej medialnej imprezie, jego nowa wybranka pozostanie niezauważona? Nic z tego, piękna Katarzyna Gwizdała w sukni projektu Macieja Zienia wzbudziła wielkie zainteresowanie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków nowego romansu Piotra Adamczyka.

Po Annie Czartoryskiej u boku Piotra Adamczyka (39 l.) pojawiła się kobieta równie piękna i przyciągająca uwagę. Katarzyna Gwizdała (31 l.), znana pod pseudonimem artystycznym Kate Rozz, to pochodząca z Białegostoku Polka, mieszkające na stałe w Paryżu. Ukończyła studia aktorskie w Nowym Jorku, w prestiżowej szkole Lee Starsberga.

Para pojawiła się na gali rozdania Feliksów Warszawskich  (nagrody teatralnej dla aktorów i reżyserów). Tego samego wieczoru odbywała się uroczystość rozdania Wiktorów. Czyżby Adamczyk łudził się, że pojawiając się na mniej medialnej imprezie, jego nowa wybranka pozostanie niezauważona?

Nic z tego, piękna Katarzyna Gwizdała w sukni projektu Macieja Zienia wzbudziła wielkie zainteresowanie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków nowego romansu Piotra Adamczyka. Czy Gwizdała okaże się tą jedyną?

Piotr Adamczyk Kate Rozz

dedere

 

Zobacz także:

Szychowski chodzi za Dodą jak cień

Doda w TVP: Odważny występ i półnaga pupa

Wielkie gwiazdy na rozdaniu Wiktorów 2010