Adamczyk z nową dziewczyną

Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na warszawskich salonach z nową dziewczyną. Kim jest tajemnicza wybranka popularnego aktora?
Adamczyk z nowa dziewczyną Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na salonach z nową dziewczyną Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na salonach z nową dziewczyną. Wybranką jest Katarzyna Gwizdała (31 l.), znana pod pseudonimem Kate Rozz Piotr Adamczyk wywołał sensację, pokazując się na warszawskich salonach z nową dziewczyną. Kim jest tajemnicza wybranka popularnego aktora? Po Annie Czartoryskiej u boku Piotra Adamczyka (39 l.) pojawiła się kobieta równie piękna i przyciągająca uwagę. Katarzyna Gwizdała (31 l.), znana pod pseudonimem artystycznym Kate Rozz, to pochodząca z Białegostoku Polka, mieszkające na stałe w Paryżu. Ukończyła studia aktorskie w Nowym Jorku, w prestiżowej szkole Lee Starsberga. Para pojawiła się na gali rozdania Feliksów Warszawskich (nagrody teatralnej dla aktorów i reżyserów). Tego samego wieczoru odbywała się uroczystość rozdania Wiktorów. Czyżby Adamczyk łudził się, że pojawiając się na mniej medialnej imprezie, jego nowa wybranka pozostanie niezauważona? Nic z tego, piękna Katarzyna Gwizdała w sukni projektu Macieja Zienia wzbudziła wielkie zainteresowanie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków nowego romansu Piotra Adamczyka.

Po Annie Czartoryskiej u boku Piotra Adamczyka (39 l.) pojawiła się kobieta równie piękna i przyciągająca uwagę. Katarzyna Gwizdała (31 l.), znana pod pseudonimem artystycznym Kate Rozz, to pochodząca z Białegostoku Polka, mieszkające na stałe w Paryżu. Ukończyła studia aktorskie w Nowym Jorku, w prestiżowej szkole Lee Starsberga.

Para pojawiła się na gali rozdania Feliksów Warszawskich  (nagrody teatralnej dla aktorów i reżyserów). Tego samego wieczoru odbywała się uroczystość rozdania Wiktorów. Czyżby Adamczyk łudził się, że pojawiając się na mniej medialnej imprezie, jego nowa wybranka pozostanie niezauważona?

Nic z tego, piękna Katarzyna Gwizdała w sukni projektu Macieja Zienia wzbudziła wielkie zainteresowanie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków nowego romansu Piotra Adamczyka. Czy Gwizdała okaże się tą jedyną?

Piotr Adamczyk Kate Rozz

dedere

 

Zobacz także:

Szychowski chodzi za Dodą jak cień

Doda w TVP: Odważny występ i półnaga pupa

Wielkie gwiazdy na rozdaniu Wiktorów 2010

Więcej o:
Komentarze (20)
Adamczyk z nową dziewczyną
Zaloguj się
 • frankyy

  Oceniono 2 razy 2

  Aktor który zagrał polskiego świętego Papieża, nie powinien się zadawać z kobietami!

  a już na pewno nie powinien pokazywać się z nimi publicznie!

 • auwmen

  Oceniono 4 razy 2

  troche kiepsko mieć status kolejnej nowej dziewczyny, takie trochę stresujące bo codziennie będzie sie obawiała kiedy stanie sie starą dziewczyną i jej miejsce zajmie kolejna nowa....

 • shadowfax

  Oceniono 4 razy 2

  "...u boku Piotra Adamczyka 'niepoprawnego Piotrusia Pana' (39 l.) pojawiła się kobieta równie piękna i przyciągająca uwagę..." zezem rozbieżnym.

 • amandii

  Oceniono 1 raz 1

  wygląda jak " snieta ryba ;] "

 • noltee

  Oceniono 1 raz 1

  szkoda że dedeterefere nie rzucił okiem na zdjęcia przed napisaniem tekstu...

 • nicram112

  0

  zmiana z Czartoryskiej na Gwizdale raczej nie swiadczy o wysublimowanym guscie...

  to jak migracja z El Bulii do McD

 • alias

  0

  A, przepraszam, gdzie ona niby jest taka piękna?

 • pro

  Oceniono 2 razy 0

  dziewczyna papieża, prześwituja jej majty

 • betti

  Oceniono 2 razy 0

  Piękna. Trochę podobna do Carli Bruni. Ciekawe czy to mądra i dobra kobieta czy lolita, która pragnie się wylansować przy Adamczyku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX