Magdalena Steczkowska chce śpiewać do kotleta

Przygotowała ulotki z ofertą!
Steczkowska chce śpiewać do kotleta Przygotowała ulotki z ofertą! Magda Steczkowska, siostra Justyny Steczkowskiej, postanowiła wykorzystać okres przedświątecznej gorączki. Oferują śpiewanie do kotleta na firmowych przyjęciach Magdalena Steczkowska, siostra divy polskiej sceny Justyny Steczkowskiej, postanowiła wykorzystać okres przedświątecznej gorączki i przygotowała specjalną ofertę... Nie jest to trasa koncertowa! Piosenkarka, znana z zespołu Indygo, reklamuje się na ulotkach, które oferują przyśpiewywanie do kotleta. Firmy organizujące przyjęcia świąteczne mogą wynająć duet, w skład którego wchodzą piosenkarka oraz pianista. Para chętnie zaśpiewa i zagra kolędy w ciekawej aranżacji. Zaskakujący sposób na zareklamowanie zdolnej artystki. Jednak jak widać kryzys dosięga wszystkich. Nie ważne więc jak, ważne by zarobić na prezenty dla bliskich.

Magdalena Steczkowska, siostra divy polskiej sceny Justyny Steczkowskiej, postanowiła wykorzystać okres przedświątecznej gorączki i przygotowała specjalną ofertę... Nie jest to trasa koncertowa!

Piosenkarka, znana z zespołu Indygo, reklamuje się na ulotkach, które oferują przyśpiewywanie do przysłowiowego kotleta. Firmy organizujące przyjęcia świąteczne mogą wynająć duet, w skład którego wchodzą piosenkarka oraz pianista, którzy chętnie zaśpiewają i zagrają kolędy w ciekawej aranżacji.

Zaskakujący sposób na zareklamowanie, mogłoby się wydawać zdolnej artystki. Jednak jak widać kryzys dosięga wszystkich. Nie ważne więc jak, ważne by zarobić na prezenty dla bliskich...

 

dziad

Zobacz także:

Wielkie gwiazdy na rozdaniu Wiktorów 2010

Gorące pary na rozdaniu Wiktorów

Magda Steczkowska - po ciąży ani śladu

Więcej o:
Komentarze (10)
Magdalena Steczkowska chce śpiewać do kotleta
Zaloguj się
 • lilka04

  Oceniono 3 razy 3

  a może warto docenić, że robi to co umie i chce pracować i zarobić. Co tu krytykować..?

 • meboi

  Oceniono 3 razy 3

  Redakcja plotka też chyba żyje w kryzysie skoro muszą dopiekać bogu winnym ludziom

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Steczkowska nie ma zapewne "kosmicznych" stawek i to jest śpiewanie do kotleta. Ale wg redakcji zamknięty koncert za kilkadziesiąt tys. zł to już nie jest śpiewanie do kotleta. Tylko do kawioru. Stąd i ranga większa, bo czymże jest śpiewanie do schaboszczaka w porównaniu z wyciem do rybiej ikry.

 • andrea

  Oceniono 1 raz 1

  Popieram Magdę. Dobrze dziewczyna działa. Nie każdy może zostać divą, a żyć z czegoś trzeba ! żaden wstyd, żadna praca nie hańbi. Gorzej jak ktoś robi przekręty albo siedzi kamieniem na bezrobociu.

 • chwdw

  Oceniono 1 raz 1

  No i dobrze!!! pracuje na siebie... nie wspomaga się słynną siostrą. gdyby tak było już dawno byłaby gwiazdą!!!

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  A ONA MA INNY WYBOR?

 • dajcukierka

  Oceniono 3 razy -3

  No no, ma kobieta ambicje :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX