Magdalena Steczkowska chce śpiewać do kotleta

Przygotowała ulotki z ofertą!
Steczkowska chce śpiewać do kotleta Przygotowała ulotki z ofertą! Magda Steczkowska, siostra Justyny Steczkowskiej, postanowiła wykorzystać okres przedświątecznej gorączki. Oferują śpiewanie do kotleta na firmowych przyjęciach Magdalena Steczkowska, siostra divy polskiej sceny Justyny Steczkowskiej, postanowiła wykorzystać okres przedświątecznej gorączki i przygotowała specjalną ofertę... Nie jest to trasa koncertowa! Piosenkarka, znana z zespołu Indygo, reklamuje się na ulotkach, które oferują przyśpiewywanie do kotleta. Firmy organizujące przyjęcia świąteczne mogą wynająć duet, w skład którego wchodzą piosenkarka oraz pianista. Para chętnie zaśpiewa i zagra kolędy w ciekawej aranżacji. Zaskakujący sposób na zareklamowanie zdolnej artystki. Jednak jak widać kryzys dosięga wszystkich. Nie ważne więc jak, ważne by zarobić na prezenty dla bliskich.

Magdalena Steczkowska, siostra divy polskiej sceny Justyny Steczkowskiej, postanowiła wykorzystać okres przedświątecznej gorączki i przygotowała specjalną ofertę... Nie jest to trasa koncertowa!

Piosenkarka, znana z zespołu Indygo, reklamuje się na ulotkach, które oferują przyśpiewywanie do przysłowiowego kotleta. Firmy organizujące przyjęcia świąteczne mogą wynająć duet, w skład którego wchodzą piosenkarka oraz pianista, którzy chętnie zaśpiewają i zagrają kolędy w ciekawej aranżacji.

Zaskakujący sposób na zareklamowanie, mogłoby się wydawać zdolnej artystki. Jednak jak widać kryzys dosięga wszystkich. Nie ważne więc jak, ważne by zarobić na prezenty dla bliskich...

 

dziad

Zobacz także:

Wielkie gwiazdy na rozdaniu Wiktorów 2010

Gorące pary na rozdaniu Wiktorów

Magda Steczkowska - po ciąży ani śladu