Zień krytykuje "Top Model". Będzie nowa wojna?

Nowa wojna w show-biznesie?

Druga edycja "Top Model. Zostań Modelką" budzi kontrowersje od samego początku. Prawicowe ugrupowania krytykują program za ukazywanie kobiet przedmiotowo. Jednak nie tylko politycy są zgorszeni. Ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego Tomasz Lis wyznał, że jego córki uwielbiają ten program, ale on tego nie pochwala, bo show według niego uwłacza kobietom.

Teraz, do grona antyfanów programu dołączył Maciej Zień. Słynny projektant wyznał, że program nie ma nic wspólnego ze światem mody:

Odniosłem wrażenie, że w tym programie najważniejsze jest bycie w świetle reflektorów, na szczycie. Za mało w nim artyzmu, promowania mody jako sztuki, jako poważnego zawodu. Tam liczy się to, że ktoś schudł albo ma ckliwą historię do opowiedzenia - powiedział magazynowi "Flesz".

Najwyraźniej pomysł na drugą edycję jest niewypałem. Może czas pomyśleć o zmianach? Na przykład jury? I ciekawe, co na to wszystko konkurent Zienia Dawid Woliński?

Mrock

Zobacz także:

Odeszli z reality show

Top Model: Piróg zdradza ulubioną trójkę

Tak wyglądała kandydatka na modelkę

Więcej o:
Komentarze (15)
Zień krytykuje "Top Model". Będzie nowa wojna?
Zaloguj się
 • dajcukierka

  Oceniono 4 razy 4

  Żenujący program i dziewczyny które są "szkolone" na okładki Playboy'a itp...

 • jaa20

  Oceniono 3 razy 3

  oj nie narzekajcie juz ;D przynajmniej jest niezły ubaw jak sie to oglada xD

 • hyolee

  Oceniono 2 razy 2

  Zień to marka sama w sobie, on akurat nie musi się obawiać konfliktów.

 • wasza_mama

  Oceniono 2 razy 2

  MA RACJE, TO NIE POKOJ PSYCHOLOGA TYLKO WYBIEG, KOGO TO OBCHODZI ZE JEDNA MIALA CIEZKIE DZIECINSTWO, A DRUGA JEST BIEDNA

 • roben

  Oceniono 2 razy 2

  Lipa na całej linii tylko tvn sobie kase nabija

 • ala33

  Oceniono 2 razy 2

  pierwsza edycja była dużo lepsza niestety

 • frrr

  Oceniono 2 razy 2

  tak, dokładnie!!! zgadzam się!!!!!!!!! program sam w sobie jest super (chodzi mi o licencjonowany pomysł), ALE wersja polska jest tragicznie nieprofesjonalna....!!! Powinno być więcej profesjonalnych zadań typu rozmowy na castingu, nauka chodzenia, nauka pozowania, zamiast fikania w powietrznych kulach, rozbierania się przed obiektywem ( to nie Playboy!) i tarzania się z surowym mięsem. To jakaś porażka obliczona na oglądalność, ale ludzie nie są głu.pi i widzą, że to dno, które tak naprawdę nie robi już wrażenia...!!

 • bbny

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiscie, ze zenujacy ten program, prymitywny. Nigdy nie widzialam nawet minuty, ale ze zdjec i wyrywkowych cytatow wynika, ze poziom jego jest ponizej jakichkolwiek norm przyzwoitosci.

 • radika15

  Oceniono 1 raz 1

  a ogląda to jeszcze ktoś w ogóle? Przecież to jasne że w tym programie nie znajdziemy profesjonalizmu bo siedzą tam tylko niewypały show biznesu, jakieś pedały, karolinka z du.py wzięta, jakaś joasia niewidzialna gwiazda z usa... jak ktoś chce zostać modelką to musi to robić na własna rękę, take ćwoki nie pomogą, tylko zaszkodzą :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX