Nergal ma dość prezesa TVP. Ostro ATAKUJE

kolejny odcinek opery mydlanej z Nergalem w roli głównej.

Afera, która powstała wokół udziału Nergala w "The Voice of Poland" ucichła. Na chwilę. Być może dlatego, że Juliusz Braun, prezes TVP,  był ostatnio zajęty przygotowaniami do "Teatru Telewizji"? Osobiście doglądał prób i nie miał czasu na wojenki z Adamem Darskim. Nergal jednak nie zapomina i znów atakuje.

Adam Darski w radiu RMF FM skrytykował Juliusza Brauna za wcześniejsze wypowiedzi:

Nie nadążam za tą sytuacją. Nie znam tego pana i nie wiem czy chcę poznać. Ale powiem tak: kiedy jako dziecko byłem w zoo i widziałem zebrę to nie miałem pretensji, że nie jest koniem. Więc jeśli ktoś decyduje się na mój udział w programie to przecież nie może wymagać ode mnie żebym klęczał i żebym udawał kogoś, kim nie jestem. Ludzie, ochłońcie do diabła, bo to jest niemądre strasznie! - mogliśmy usłyszeć w weekend.

Do tej pory panowie się nie spotkali? Kto kogo unika? W sumie zaczyna to być zabawne. Jak dzieci.

PoliKOT

Zobacz także:

Jak Nergal przemienia się w diabła

Nergal nawołuje do walki z prezesem TVP

Fani Nergala GNĘBIĄ prezesa TVP

Więcej o:
Komentarze (24)
Nergal ma dość prezesa TVP. Ostro ATAKUJE
Zaloguj się
 • eko

  Oceniono 11 razy 3

  Alez Nergal ma absolutna racje! Przeciez zatrudniajac go stacja liczyla na ogromne zainteresowanie - no i maja. A teraz zdziwienie, bo Nergal to satanista ... Litosci...

 • wiesica101

  Oceniono 6 razy 2

  Wszyscy spłoną w piekle!

 • jkjk

  Oceniono 8 razy 2

  nie musi od razu klęczeć , nikt mu nie każe wierzyć w Pana Boga, tylko niech zachowuje się jak dojrzały facet i nie odstawia szopek z 'kalekami", bo to była czyta prowokacja do tego prymitywna , nie dziwie się że prezes się wku...ł

 • gergal

  Oceniono 8 razy 2

  to żebranie Darskiego o popularność i pieniądze jest żenujące.Tak jak wszyscy nawet nasra na środku sceny aby tylko ktoś to zauważył.Żenada

 • ulka96

  Oceniono 9 razy 1

  Pan Braun doskonale wiedział jaki jest Nergal więc niech teraz się nie sra że mu nie pasuje. Poza tym Nergal zwiększa oglądalność TVP. Co tu dużo pisać.. po prostu Nergal rządzi i tyle! pozdrawiam fanów Nergala i Behemotha:)

 • framberg

  Oceniono 11 razy 1

  Wyrzucenie z TV za poglądy religijne (w żaden sposób nie demonstrowane na wizji). Po prostu taliban. Braun nadaje się do wylotu.

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 1

  behemoth-dawaj ogien a nie dyskutujesz z jakimis" panami!."....

 • tarja88

  Oceniono 7 razy 1

  Ani ostro, ani nie atakuje ułomie. Odpowiada na pytanie zadane przez dziennikarza w wywiadzie i się w sumie broni.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  A niby dlaczego TVP zatrudniła Darskiego? Ze względu na jego kontrowersyjne wypowiedzi, bo jego osoba miała podbić oglądalność. To teraz kopią się z koniem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX