Piróg jedzie po Urbańskiej!

Ciekawe, co na to Urbańska!
Piróg jedzie po Urbańskiej! Ciekawe, co na to Urbańska! "Mam dziwne odczucie, że kobieta leżąca na martwym wilku z twarzą mówiącą, że jest bliska szczytowania, jest MEGA SŁABE!" - Piróg komentuje sesję Urbańskiej Michał Piróg rozpędził się i na swoim profilu na Facebooku skomentował zdjęcia Nataszy Urbańskiej. Jakie? Podczas kulisów programu "Taniec z gwiazdami" prowadząca program Natasza Urbańska wpadła na pomysł dziwnej sesji. Otóż pozowała, leżąc na skórze martwego wilka, do którego przytulała się z seksowną miną. Piróg nie przebierał w słowach, krytykując koleżankę ze stacji: "Mam jakieś dziwne odczucie, że kobieta leżąca na martwym wilku w iście erotycznej pozie z twarzą mówiącą, że jest bliska szczytowania, jest MEGA SŁABE!!!! No, chyba, że Pola Negri miała ciągotki do zimnego mięsa, ale o nekrofilii w jej przypadku nie słyszałem. Trochę wstyd i wioska, Nataszko, a szkoda bo wszystko masz: urodę, talent, tylko po co ten jarmark zawsze wokół ciebie". Niestety, trzeba przyznać, że miał rację. Najpierw wpadka z erotycznym tańcem w jednym z klubów w Los Angeles, teraz seksowna sesja z wilkiem. Kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi okazała się wpadką. A miało być tak pięknie.

Michał Piróg rozpędził się i na swoim profilu na Facebooku skomentował zdjęcia Nataszy Urbańskiej. Jakie?

Podczas kulisów programu "Taniec z Gwiazdami" prowadząca program, Natasza Urbańska, wpadła na pomysł dziwnej sesji. Otóż, pozowała, leżąc na skórze martwego wilka, do którego przytulała się z seksowną miną.

Piróg nie przebierał w słowach, krytykując koleżankę ze stacji:

Mam jakieś dziwne odczucie, że kobieta leżąca na martwym wilku w iście erotycznej pozie z twarzą mówiącą, że jest bliska szczytowania jest MEGA SŁABE!!!! No chyba, że Pola Negri miała ciągotki do zimnego mięsa, ale o nekrofilii w jej przypadku nie słyszałem. Trochę wstyd i wioska Nataszko, a szkoda bo wszystko masz: urodę, talent, tylko po co ten jarmark zawsze wokół ciebie.

Niestety, trzeba przyznać, że miał rację. Najpierw wpadka z erotycznym tańcem w jednym z klubów w Los Angeles, teraz seksowna sesja z wilkiem... Kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi, okazała się wpadką. A miało być tak pięknie...

 

dziad

Zobacz także:

Okropne stylizacje w "Tańcu z Gwiazdami"

Erotyczny taniec Urbańskiej

Tak mieszkają Józefowicz i Urbańska

Więcej o:
Komentarze (37)
Piróg jedzie po Urbańskiej!
Zaloguj się
 • foxylion

  Oceniono 4 razy 4

  Wydaje mi się, że to raczej wilk szczytuje, a ona go gwałci

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy 4

  a co na to Krupa?

 • rudawydra

  Oceniono 10 razy 4

  no ma rację, zaliczyła wtopę

 • bogumila

  Oceniono 3 razy 3

  To jak ocenić hilary z jej chachachichi na wieść o śmierci kadafiego!?

 • kn

  Oceniono 4 razy 2

  wart Pac palaca.....!!!!

 • migotka82

  Oceniono 10 razy 2

  brawo dla Piróga za trafne określenie tej dziewczyny. To było tandetne i bez szacunku do samej siebie...Czyżby dziewczyna bez jakichkolwiek zasad?

 • podpisana

  Oceniono 1 raz 1

  ta nataszka to jakies nieporozumienie ona jest walnieta

 • po_etry

  Oceniono 3 razy 1

  A co to jest piróg??? toto na fotce obok??? buhahahahahah

 • tupkal

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Pieróg. Naprawdę tak wygląda twarz kobiety, która zaraz ma szczytować?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX