Rodzina Bachledy-Curuś jest bardzo bogata

Adam Bachleda-Curuś, wujek aktorki, jest jednym z najbogatszych Polaków.
Zamożna rodzina Bachledy-Curuś Adam Bachleda-Curuś, wujek aktorki, jest jednym z najbogatszych Polaków. Jeśli ktoś myślał, że Alicja Bachleda Curuś związała się kiedyś z Colinem Farrellem dla pieniędzy, to jest w błędzie. Aktorka pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Jeśli ktoś myślał, że Alicja Bachleda Curuś związała się kiedyś z Colinem Farrellem dla pieniędzy, to jest w błędzie. Piękna aktorka pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Wujek aktorki, Adam Bachleda-Curuś, był burmistrzem Zakopanego i jest właścicielem sporej części tego miasta. Należą do niego: hotele, restauracje i wyciągi. W 2010 roku znalazł się na 51. miejscu na liście najbogatszych Polaków magazynu "Wprost", z majątkiem szacowanym na 420 mln zł. Majątek Colina Farrella szacowany jest na ponad 200 milionów dolarów. Więc Alicja Bachleda-Curuś nigdy nie klepała biedy, a pieniądze Farrella nigdy jej nie kusiły! Ktoś to wreszcie musiał przyznać...

Jeśli ktoś myślał, że Alicja Bachleda-Curuś związała się kiedyś z Colinem Farrellem dla pieniędzy, to jest w błędzie. Piękna aktorka pochodzi z bardzo bogatej rodziny.

Wujek aktorki, Adam Bachleda-Curuś, był burmistrzem Zakopanego i jest właścicielem sporej części tego miasta. Należą do niego: hotele, restauracje i wyciągi.

W 2010 roku znalazł się na 51. miejscu na liście najbogatszych Polaków magazynu "Wprost", z majątkiem szacowanym na 420 mln zł. Majątek Colina Farrella szacowany jest na ponad 200 milionów dolarów. Więc Alicja Bachleda-Curuś nigdy nigdy nie klepała a pieniądze Farrella nigdy jej nie kusiły! Ktoś to wreszcie musiał przyznać...

(Adam Bachleda-Curuś)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Farrell zajmuje się synkiem. FOTO

ABC - jak została najseksowniejszą Polką

Rysiu z "Klanu" jako tap madl

Więcej o:
Komentarze (36)
Rodzina Bachledy-Curuś jest bardzo bogata
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 8 razy 8

  Nie wiedziałam, że pieniądze wujka są też pieniędzmi Alicji.

 • lala82

  Oceniono 5 razy 5

  O matko co sie dzieje z tym portalem?? kiedys jako tako funkcjonował a teraz was sie juz czytac nie chce..jakies odgrzewane kotlety, beznadziejne plotki jak np ta - chyba nie od dzisiaj wiadomo ze Bachledy maja prawie całe Zakopane..nie macie juz o czym pisac?

 • saba20

  Oceniono 6 razy 4

  No właśnie! Od kiedy to pieniądze wujków,ciotek i innych kuzynów ,są naszymi pieniędzmi.Tym bardziej,że Alicji wujek wygląda mi na skąpiradło.

 • wasza_mama

  Oceniono 6 razy 4

  "Jeśli ktoś myślał, że Alicja Bachleda Curuś związała się kiedyś z Colinem Farrellem dla pieniędzy, to jest w błędzie." KAZDY WIE, ZE DALA DUPY NIE DLA PIENIEDZY A DLA SLAWY

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 3

  Wy już serio nie macie o czym pisać? To może zamknąć ten interes w cholerę?

 • magheu

  Oceniono 3 razy 3

  Zaraz, zaraz. Wujek to nie ojciec . Nie ma zadnych zobowiazan wobec siostrzenicy czy bratanicy. Moze ja tylko ugoscic u siebie i tyle. Przeciez ona nie ma dostepu do jego konta . Sama sie utrzymuje . Plotek pisze bzdury.

 • ashley8888

  Oceniono 4 razy 2

  Idioci po pierwsze to kasa jej wujka, nie jej. Po drugie porównujecie 420mln złotych do 200mln dolarów! Liczyc nie umiecie... ?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX